Gå til forsiden av matoppskrift.no
Alle oppskriftssøk Mer enn 35.500 stk.
Søk etter ingredienser Mer enn 12.000 stk

Synnøve Melkesjokolade økologisk

Bilde av Synnøve Melkesjokolade økologisk.

Kalorier og Næringsinnhold i Synnøve Melkesjokolade økologisk

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2360 kilojoule
Kcal 564 kalorier
Protein 12 gram
Karbo 26 gram
Sukker 25 gram
Kostfiber 11 gram
Fett 44 gram
Mettet fett 26 gram

Fakta om Synnøve Melkesjokolade økologisk.

Melkesjokoladen er kun søtet med kokosblomstsukker, sjokoladen er av sveitsisk kvalitet og er mild og rund i smaken .

Innlagt/oppdatert dato
13.10.2017
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Sjokolade
Kilde til Næringsdata
Produsent
Synnøve Finden
Fotograf
Synnøve Finden
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
33
Spesielle egenskaper
Økologisk
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6














Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Synnøve Melkesjokolade økologisk med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Anthon Berg sjokoladeegg2313552,8347,952
Freia Premium 70% Kakao Mini2465589,1346,57,132
Nidar Smash sjokoladebar2208527,7130,38,555,5
Freia sjokoladedekor hjerter2515601,0846641,5
Freia Toffin1940463,6618,55,568,5
Sjokolade, fylt, konfekt203648724,35,260,2
Nidar Yade karamelliserte nøtter2276543,9634,38,251,1
Freia Premium Mørk Sjokolade & Mousse2230532,97354,650,5
Nidar Crispo2241535,5929,99,457,4
Kokesjokolade, lys220152729,5756,7
Nidar sjokoladefamilien2287546,59329,655,3
Anthon Berg Plomme i Madeira mix1930461,2724851
Minde sjokolade sjokoris2241535,5933856
Nidar New Energy1911456,7216,86,170
Tagatose mocca-sjokolade 50 g1937,2346336,45,947,9

Kommenter med hjelp av Facebook





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.