Gå til forsiden av matoppskrift.no
Alle oppskriftssøk Mer enn 35.500 stk.
Søk etter ingredienser Mer enn 12.000 stk

Toro glutenfri lys melblanding

Bilde av Toro glutenfri lys melblanding.

Kalorier og Næringsinnhold i Toro glutenfri lys melblanding

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 878 kilojoule
Kcal 209.8 kalorier
Protein 1 gram
Karbo 47 gram
Sukker 2.6 gram
Kostfiber 2.1 gram
Fett 1 gram
Mettet fett 0.1 gram

Notat

Fakta om Toro glutenfri lys melblanding.

TORO Glutenfri lys melblanding uten hvetestivelse, egg & melk

Bruksområde for Toro glutenfri lys melblanding.

Til brød, rundstykker, boller, kjeks, lomper, pizzabunn, potetkaker m.m
Innlagt/oppdatert dato
23.12.2015
Hovedgruppe
Allergivennlige matvarer
Undergruppe
Bakemel glutenfritt
Kilde til Næringsdata
Produsent
Toro
Fotograf
Toros Mediebank
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 14 brukere.
Besøk
14175
Spesielle egenskaper
Glutenfri
Eggfri
Uten melkeprotein
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6
















Noen anbefalte oppskrifter som bruker Toro glutenfri som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Glutenfrie Muffins 14.4335,6312,894,1649,934,68
Glutenfrie Cookies5.5455,2524,654,4752,516,72
Skoleboller glutenfrie4.6244,626,71,0444,443,22
Glutenfri Gulrotkake med philadelphia osteglasur4.1348,0617,882,9743,44,08
Glutenfri Rømmegrøt4.6171,9212,182,7112,793,53
Amerikanske cookies4.1445,0323,655,0651,955,45
Banankake 15.3301,0813,341,6643,213,42
Sjokoladekake 42.2408,6714,031,8668,243,65
Glutenfrie boller3.4265,258,473,143,314
Glutenfrie Krumkaker3.6351,2115,533,9448,694
Tynne pannekaker glutenfrie51005,224,728,422,73
Glutenfri Kringle/Kaffekrans4.4262,948,662,8942,693,83
Horn glutenfrie4.2253,158,972,7339,33,68
Glutenfrie Skoleboller41967,182,4429,892,83
Glutenfri Quiche Lorraine4.6252,1318,918,4211,875,72






Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro glutenfri lys melblanding med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Glutenfritt mel, lyst, Toro14743481,91,778,3
Semper mix1450346,550,54,580
Fiberhusk5011,950,61,50
Finax Glutenfri Lågprotein Mjölmix1450346,550,50,286
Semper fin mix1500358,50,52,583
Finax Fibrex800191,2196
Finax Glutenfri Fiberbröd Mix (mjölkfri)1540368,069764
Tangmel1213,382907,7257,4723,9
Jyttemel1260301,141,5863
Toro Glutenfri grov melblanding887211,991,42,744
Finax Psyllium700167,3120
Finax Glutenfri Grov Mjølmix uten melk1400334,60,5277
Semper grov mix1450346,550,52,579
Semper Pofiber30071,70,5512
Finax Glutenfri Mjølmix med melk1450346,550,5383

Kommenter med hjelp av Facebook





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.