Toro glutenfri lys melblanding

Bilde av Toro glutenfri lys melblanding.

Fakta om ingrediensen.

TORO Glutenfri lys melblanding uten hvetestivelse, egg & melk

Bruksområde for Toro glutenfri lys melblanding.

Til brød, rundstykker, boller, kjeks, lomper, pizzabunn, potetkaker m.m
Innlagt/oppdatert dato
23.12.2015
Hovedgruppe
Allergivennlige matvarer
Undergruppe
Bakemel glutenfritt
Kilde til Næringsdata
Produsent
Toro
Fotograf
Toros Mediebank
Karakter (Snitt)
5,09 poeng satt av 11 brukere.
Besøk
13388
Spesielle egenskaper
Glutenfri
Eggfri
Uten melkeprotein
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6





NÆRINGSINNHOLD
100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 878 kilojoule
Kcal 209.8 kilokalorier
Protein 1 gram
Karbo 47 gram
Sukker 2.6 gram
Kostfiber 2.1 gram
Fett 1 gram
Mettet fett 0.1 gram

Notat



Kommenter med hjelp av Facebook


Noen anbefalte oppskrifter som bruker Toro glutenfri som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Glutenfrie Muffins 14.4335,6312,894,1649,934,68
Glutenfrie Cookies5.5455,2524,654,4752,516,72
Skoleboller glutenfrie4.6244,626,71,0444,443,22
Glutenfri Gulrotkake med philadelphia osteglasur4.1348,0617,882,9743,44,08
Amerikanske cookies4.1445,0323,655,0651,955,45
Glutenfri Rømmegrøt4.4171,9212,182,7112,793,53
Banankake 15.3301,0813,341,6643,213,42
Sjokoladekake 42.2408,6714,031,8668,243,65
Glutenfrie boller3.4265,258,473,143,314
Glutenfrie Krumkaker3.6351,2115,533,9448,694
Tynne pannekaker glutenfrie51005,224,728,422,73
Horn glutenfrie4.2253,158,972,7339,33,68
Glutenfri Kringle/Kaffekrans4.2262,948,662,8942,693,83
Glutenfrie Skoleboller41967,182,4429,892,83
Glutenfri Quiche Lorraine4.6252,1318,918,4211,875,72

Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro glutenfri lys melblanding med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Finax Glutenfri Fiberbröd Mix (mjölkfri)1540368,069764
Jyttemel1260301,141,5863
Finax Fibrex800191,2196
Semper Mix lågprotein1500358,50,50,386
Finax Glutenfri Mjølmix med melk1450346,550,5383
Soyamel187444922,434,318,7
Finax Glutenfri Lågprotein Mjölmix1450346,550,50,286
Finax Glutenfri Grov Mjølmix uten melk1400334,60,5277
Tangmel1213,382907,7257,4723,9
Glutenfritt mel, lyst, Toro14743481,91,778,3
Semper fin mix1500358,50,52,583
Fiberhusk5011,950,61,50
Semper mix med fiber1450346,550,5575
Semper Pofiber30071,70,5512
Glutenfritt mel, grovt, Toro14553442,83,772,4

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.