Gå til forsiden av matoppskrift.no



Toro glutenfri lys melblanding

Bilde av Toro glutenfri lys melblanding.

Fakta om ingrediensen.

TORO Glutenfri lys melblanding uten hvetestivelse, egg & melk

NÆRINGSINNHOLD
100 gr inneholder.
DataMengdeEnhet
Kj878Kj
Kcal209,84Kcal
Protein1gr
Karbo47gr
Sukker2,6gr
Kostfiber2,1gr
Fett1gr
Mettet fett0,1gr

Notat
Innlagt/oppdatert dato
23.12.2015
Hovedgruppe
Allergivennlige matvarer
Undergruppe
Bakemel glutenfritt
Produsent
Toro
Fotograf
Toros Mediebank
Karakter (Snitt)
5,25 poeng satt av 8 brukere.
Besøk
12549
Spesielle egenskaper
Glutenfri
Eggfri
Uten melkeprotein
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6






Kilde til Næringsdata
Skriv inn mengde i gram.
gr inneholder.






Bruksområde for Toro glutenfri lys melblanding.

Til brød, rundstykker, boller, kjeks, lomper, pizzabunn, potetkaker m.m

Kommenter med hjelp av Facebook


Noen anbefalte oppskrifter som bruker Toro glutenfri som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.
Eller søk etter alle oppskrifter som bruker Toro glutenfri som en av ingrediensene.

OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Glutenfrie Muffins 14.4335,6312,894,1649,934,68
Glutenfrie Cookies5.5455,2524,654,4752,516,72
Skoleboller glutenfrie4.6245,146,741,1344,373,23
Glutenfri Gulrotkake med philadelphia osteglasur4.2348,0617,882,9743,44,08
Amerikanske cookies4.1445,0323,655,0651,955,45
Glutenfri Rømmegrøt4.4171,9212,182,7112,793,53
Banankake 15.3300,113,31,6643,063,41
Sjokoladekake 42.2408,2514,011,8668,183,65
Glutenfrie boller3.4265,258,473,143,314
Glutenfrie Krumkaker3.6351,2115,533,9448,694
Tynne pannekaker glutenfrie5102,935,114,629,472,84
Horn glutenfrie4.2253,158,972,7339,33,68
Glutenfri Kringle/Kaffekrans4.2262,948,662,8942,693,83
Glutenfrie Skoleboller41967,182,4429,892,83
Glutenfri Quiche Lorraine4.6251,4818,868,411,845,7

Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro glutenfri lys melblanding med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Jyttemel1260301,141,5863
Fiberhusk5011,950,61,50
Tangmel1213,382907,7257,4723,9
Finax Glutenfri Mjølmix med melk1450346,550,5383
Semper mix1450346,550,54,580
Finax Glutenfri melkefri med mais1420339,380,5279
Toro Glutenfri grov melblanding887211,991,42,744
Finax Fibrex800191,2196
Semper Pofiber30071,70,5512
Semper Mix lågprotein1500358,50,50,386
Glutenfritt mel, lyst, Toro14743481,91,778,3
Semper mix med fiber1450346,550,5575
Finax Glutenfri Grov Mjølmix uten melk1400334,60,5277
Glutenfritt mel, grovt, Toro14553442,83,772,4
Semper grov mix1450346,550,52,579


Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.
Følg meg på!