DrSchär Spaghetti Bolognese



Bilde av DrSchär Spaghetti Bolognese.

Kalorier og Næringsinnhold i DrSchär Spaghetti Bolognese

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 740 kilojoule
Kcal 176.9 kalorier
Protein 6.1 gram
Karbo 21 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber 1.3 gram
Fett 7.4 gram
Mettet fett 1.7 gram


Fakta om DrSchär Spaghetti Bolognese.

Et veldig populært porsjonsmåltid som du enkelt kan varme i mikrobølgeovnen på 5-6 minutter. Spaghetti med bolognesesaus er en favoritt som er en av Schärs bestselgere i mange land

Innlagt dato
Oppdatert dato
07.12.2015
Hovedgruppe
Ferdige retter
Undergruppe
Pastaretter ferdige
Kilde til Næringsdata
Produsent
Dr Schaer
Fotograf
Møllerens
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
395
Spesielle egenskaper
Glutenfri
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6















Noen anbefalte oppskrifter som bruker spaghetti som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Spaghetti Bolognese4.4198,015,258,5826,535,15
Mamma`s spagetti med fyldig kjøttsaus4.6215,118,899,3923,663,97
Kokt spaghetti4.331,010,091,076,30,21
Spaghetti med kjøttsaus4.2141,573,756,8919,093,62
Spaghetti carbonara4.2331,3714,7514,5334,157,39
Pasta Bolognese4.3146,684,91816,285,81
Spaghetti med fløtesaus, skinke og sopp4.9208,3910,018,2420,515,79
Spaghetti med egg, bacon og fløte4.7289,1814,4411,7327,246,35
Spaghetti med tunfisk i karri5159,455,737,0318,892,98
Spaghetti med kjøttboller og pesto4.6350,4224,5614,7816,9110,09
Svigermors spikersuppe3.228,080,841,133,760,72
Spagetti carbonara4288,7512,8723,3119,2520,92
Vegetarwok med spaghetti3.8125,452,174,6920,553,74
Kyllingfilet med spagetti, cherrytomater og merian4.7201,115,6511,5225,157,76
Kjøttsaus og pasta4.7152,592,779,1421,873,41







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av DrSchär Spaghetti Bolognese med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.

Kommenter med hjelp av Facebook





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.