Druejuice



Kalorier og Næringsinnhold i Druejuice

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 281 kilojoule
Kcal 66 kalorier
Protein 0.3 gram
Karbo 16 gram
Sukker 16 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 0.1 gram
Mettet fett 0 gram


Fakta om Druejuice.

Juice laget av pressede druer. Finnes i flere varianter, røde og grønne.

Innlagt dato
Oppdatert dato
25.06.2018
Hovedgruppe
Frukt og fruktprodukter
Undergruppe
Juice most
Kilde til Næringsdata
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
5774
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6















Noen anbefalte oppskrifter som bruker Druejuice som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Tafta Kofta fra De Forente Arabiske Emirater4.882,262,127,927,584,46
Hvitt spelt brød(A,B,AB,0)4268,754,1710,1443,983,47
Julegløgg 2457,160,10,2113,692,25
Frokost_blåbær smoothie376,572,091,9911,863,36
Grapeshot3181,490,040,1110,1930,8
Margie´s Mimosa355,950,150,513,12,52
Black squeezer376,34,782,925,374,01
Blåbærsmoothie367,661,361,8111,54,63
Quiet Passion353,330,090,412,712,67
Banangodt383,371,191,8715,92,32
Havresmoothie 2376,780,841,6414,84,75
Celebration361,010,030,0810,3814,29
Plomme- og mandelsalat359,510,130,5413,34,22
Velouté au raisin3243,0919,293,058,3110,19
Kanelen317,760,060,24,091,69







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Druejuice med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.

Kommenter med hjelp av Facebook





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.