Eldorado peanøtter


Bilde av Eldorado peanøtter.

Kalorier og Næringsinnhold i Eldorado peanøtter

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2473 kilojoule
Kcal 597 kalorier
Protein 24 gram
Karbo 10.7 gram
Sukker 5.6 gram
Kostfiber 8.9 gram
Fett 49 gram
Mettet fett 6.8 gram


Fakta om Eldorado peanøtter.

Røstede peanøtter med salt.

Innlagt dato
Oppdatert dato
25.06.2018
Hovedgruppe
Belgvekster nøtter sopp
Undergruppe
Nøtter mandler og frø
Kilde til Næringsdata
Produsent
Eldorado
Fotograf
eldorado
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
1179
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Noen anbefalte oppskrifter som bruker Peanøtter som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Lillians Snickerskake5.1390,5322,798,5236,75,4
Peanøttkake5.3412,0726,397,7334,825,69
Amerikanske cookies4.1445,3723,675,1251,935,45
Snickerskake 24.6417,1725,976,7938,016,02
Amerikansk godteri3.5452,0227,447,6141,647,78
Stekte nudler på Thailandsk vis3.5232,97,6813,2226,249,68
Sjoko-peanøtt-kjeks5484,927,628,6348,934,9
Peanøttsmør5593,449,225,87,67,52
Vårruller med Hoi sin-saus5113,365,725,68,9812,12
Ritz Kake3.8422,0220,068,251,085,45
Kylling med kokos og peanøtter4.2164,1410,3216,251,159,4
Pad Thai med kylling3.4151,53,55,6623,218,39
Smakfull kalkunform5172,4110,4315,433,8810,33
Grønn papayasalat4.782,383,564,726,854,74
Peanøttsmør 24.7588,6250,8821,736,9610,64







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eldorado peanøtter med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Synnøve nøttemiks naturell2564612,79531813
Eldorado peanøtter 100g2517601,56472616
Den Lille Nøttefabrikken saltede cashewnøtter2474591,28501628
Pinjenøtter, pinjekjerner287769768,413,75
Helios pinjekjerner2859683,368,6144
Den Lille Nøttefabrikken Naturblanding1942464,13277,548
Helios cashewnøtter2417577,6643,918,226,9
Linfrø, hele211651342,218,31,6
Mandler, skåldet248260052,521,45,6
Den Lille Nøttefabrikken Salt og søtt2078496,64321343
Den Lille Nøttefabrikken pistasjenøtter2459587,749,520,516
Eldorado mandler røstet/saltet2604622,3556,121,16,7
Kokosmasse, usøtet274466664,56,96,4
Helios paranøtter2842679,2366,414,34,8
Eldorado cashewnøtter2488594,63451829

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.