Eldorado peanøtter



Bilde av Eldorado peanøtter.

Kalorier og Næringsinnhold i Eldorado peanøtter

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2473 kilojoule
Kcal 597 kalorier
Protein 24 gram
Karbo 10.7 gram
Sukker 5.6 gram
Kostfiber 8.9 gram
Fett 49 gram
Mettet fett 6.8 gram


Fakta om Eldorado peanøtter.

Røstede peanøtter med salt.

Innlagt dato
Oppdatert dato
25.12.2017
Hovedgruppe
Belgvekster nøtter sopp
Undergruppe
Nøtter mandler og frø
Kilde til Næringsdata
Produsent
Eldorado
Fotograf
eldorado
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
766
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6















Noen anbefalte oppskrifter som bruker Peanøtter som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Lillians Snickerskake5.1390,9622,78,537,035,36
Peanøttkake5.3412,9726,057,7135,835,64
Amerikanske cookies4.1445,7223,75,1251,955,45
Snickerskake 24.6417,525,646,7638,875,96
Amerikansk godteri3.5452,8327,557,741,497,77
Stekte nudler på Thailandsk vis3.5233,847,3812,7827,659,5
Sjoko-peanøtt-kjeks5485,3627,668,6448,944,9
Peanøttsmør5593,449,225,87,67,52
Vårruller med Hoi sin-saus5109,525,765,438,1111,83
Ritz Kake3.8422,6219,548,0152,615,31
Kylling med kokos og peanøtter4.2165,2310,4316,221,29,41
Pad Thai med kylling3.4159,773,355,525,868,39
Afrikansk peanøtt kylling4.784,164,26,654,512,57
Peanøttkake 24.7503,7843,6614,3310,567,52
Grønn papayasalat4.786,933,634,847,764,97







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eldorado peanøtter med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Hasselnøtter266164560,8154,8
Eldorado cashewnøtter ristede2550609,45481727
Chilinøtter, type Polly2104505301540
Eldorado bitter mandel2400573,654185,5
Eldorado hasselnøttkjerner2762660,1163,514,16
Helios Hasselnøtter2699645,0660,8157
Cashewnøtter, saltet250060348,71819,2
DNL Michaels Farm Extra large cashew244058948,217,718,1
Polly chilinøtter2104505301540
Gingkonøtt761181,871,684,3237,6
Toppmix topping eple og kanelmandel1955467,2421,69,155,9
Eldorado chilinøtter 70gr21745223214,440,3
Pinjenøtter, pinjekjerner287769768,413,75
DNL Michaels Farm Extra large peanuts241558246,125,812,5
Eldorado mandler ståpose2598620,9255,821,16,9

Kommenter med hjelp av Facebook





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.