Gilde Juleskinke i skiver



Bilde av Gilde Juleskinke i skiver.

Kalorier og Næringsinnhold i Gilde Juleskinke i skiver

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 703 kilojoule
Kcal 168 kalorier
Protein 18 gram
Karbo 1.6 gram
Sukker 10 gram
Kostfiber gram
Fett gram
Mettet fett gram


Fakta om Gilde Juleskinke i skiver.

Deilig og smakfull juleskinke finnes også som pålegg. Juleskinke finnes i både 100g og 170g pakning.

Innlagt dato
Oppdatert dato
19.12.2013
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøttpålegg
Kilde til Næringsdata
Produsent
Gilde
Fotograf
Gildes Mediebank
Karakter (Snitt)
1,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
1729
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6














Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gilde Juleskinke i skiver med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde lammerull skivet720172,0811171,4
Finsbråten røkt skinke håndlaget 90g463110,65417,51
Gilde Familieskinke501119,734,4163,9
Thulefjord Kokt lammerull835199,5614171,5
Gilde Ribberull861205,7714182,2
Okserull6941668,721,40,5
Gilde lettrøkt skinke4331033,517,90
Gilde finere bøkerøkt skinke932222,7415201
Gilde Løvtynn Baguettskinke491117,345171,2
Gilde Kokt tunge1390332,2123301,5
Finsbråten tungerull håndlaget1260301,1418330
Gilde Servelat, Go og Mager6101459106
Gilde Sommerskinke, skåret4331033,517,90
Gilde skinkestek i skiver7831866310
Thulefjord Kjøttrull Av Lam920219,8816181,3

Kommenter med hjelp av Facebook





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.