Gilde Juleskinke i skiver



Bilde av Gilde Juleskinke i skiver.

Kalorier og Næringsinnhold i Gilde Juleskinke i skiver

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 703 kilojoule
Kcal 168 kalorier
Protein 18 gram
Karbo 1.6 gram
Sukker 10 gram
Kostfiber gram
Fett gram
Mettet fett gram


Fakta om Gilde Juleskinke i skiver.

Deilig og smakfull juleskinke finnes også som pålegg. Juleskinke finnes i både 100g og 170g pakning.

Innlagt dato
Oppdatert dato
19.12.2013
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøttpålegg
Kilde til Næringsdata
Produsent
Gilde
Fotograf
Gildes Mediebank
Karakter (Snitt)
1,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
1861
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6














Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gilde Juleskinke i skiver med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde Løvtynn Pepperskinke494118,065171,4
Gilde Ribberull med sennep og dill874208,8814,7172,4
Gilde Santa Kristina spekeskinke971232,0612310
Servelat82419814,59,97,1
Bjerke Hawaiifilet skåret41398,76,216,90
Finsbråten servelat1029245,9320116
Gilde Kokt tunge1390332,2123301,5
Gilde gled deg til roastbiff497118,781,8241,3
Bjerke Grillet svinekam967231,1117,318,80,4
Servelat, med mindre fett66916010,412,54,2
Finsbråten fleskepølse2103502,615210,51
Grilstad italiensk skinke441105,393181,4
Finsbråten herregårdsskinke løvtynn39193,442,2180,1
Gilde Nistedigg1009241,1519171
Gilde Vestlandskinke481114,955,1171

Kommenter med hjelp av Facebook





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.