Velg søketype



Avansert søk for alle oppskrifter

Søk her i den store oppskriftsbasen til Matoppskrift.no ved å velge kriterier som navn, kategori, allergi, hovedråvare, anledning og ingrediens. Velg en, noen eller mange kriterier. Jo flere kriterier som velges, jo færre resultater får du. Alle kombinasjoner kan søkes. Det grunnleggende kriteriet er kategori. Alle oppskrifter har dette definert. Det fleste har også hovedingrediens. Du kan også skrive inn navnet på den oppskriften du ønsker eller en av ingrediensene.
OBS: Resultat vises nederst på siden. Og resultatet er begrenset til 1000 treff!

Velg kategori

Velg hovedingrediens

Velg Anledning

Velg Allergi/Dietter

Skriv navn på oppskrift

Skriv inn en ingrediens





Avansert søk ga 164 oppskrifter.

Du kan øke antall treff ved å begrense valgte muligheter eller begrense søket ved å øke valgte muligheter.

Følgende info vises her:

  • Navn på oppskriften, poeng, om det er bilde, mengde kalorier, protein, fett og karbohydrater + antydet arbeidstid og pris pr 100 gram:
  • Alle kan sorteres med å klikke på overskrift.


Viser nå side 1 av 2, sorter med å klikke på overskriften:

NavnPoengBildeKarboKcalProteinFettTidPris
43 hot shot313.5155.70023.59
57 T-bird319.6181.60.2024.63
747331.9314.31.15.333.27
Absolut a manda shot3Oppskriften har bilde0233.8001-10 min37.97
Absolut Hot & Sweet3.5Oppskriften har bilde2.2167.30.20.11-10 min27.48
Absolut Kamikaze3Oppskriften har bilde7173.40.101-10 min26.96
Absolut Kurant Kamikaze4Oppskriften har bilde7173.40.101-10 min26.96
Absolut Mandrin Kamikaze3Oppskriften har bilde7173.40.101-10 min26.96
Absolut Peppar Kamikaze37173.40.1026.96
Absolut peppar tartar3Oppskriften har bilde1.5123.30.401-10 min20.51
Absolut Pink Vanilia3Oppskriften har bilde2.4205.50.101-10 min40.47
Absolut Raspberri Berry Bite2Oppskriften har bilde0233.8001-10 min37.97
Absolut Raspberri Shooter34.6217.50.10.133.41
Absolut seaside3Oppskriften har bilde36.2242.1001-10 min16.45
ABSOLUT Vanilia Kamikaze3Oppskriften har bilde6.3244.4001-10 min39.38
ABSOLUT Vanilia Turn Over3Oppskriften har bilde0233.8001-10 min37.97
Absolut Winter Drop3Oppskriften har bilde9.2165.50.201-10 min26.07
After Eight2.431.9314.31.15.3033.38
Afterburner30.4179.50.20.239.54
Almond Shot328.2290.40036.2
Amaretto hot shot311208.10.69.517.64
Amaretto Sour gele shots315.8122.70.6012.59
Angel´s tit shot317.5325.41.71730.55
Apeach Kamikaze2Oppskriften har bilde7173.40.101-10 min26.96
Apeach Latino3Oppskriften har bilde9.2229.30.101-10 min45.83
Apehjerne4.7Oppskriften har bilde24.5300.41.67.81-10 min32.89
Apple Pie shot25.1137.600019.46
Atomic Bomb Shooter315282.60.46.330.61
Aurora Australis31245.70049.35
B- 52 2331.4329.31.15.3036.86
B 52 34.531.3328.61.15.341.91
B 52 shot5.3Oppskriften har bilde31.3328.61.15.31-10 min40.91
Bailey´s Hot Shot310166.61.67.8016.56
Baluba36.7104.600013.69
Banana split 3325.12931.67.235.05
Birdie shot37.2261.30038.73
Black Army312.12710040.67
Black widow315.5253.40039.64
Bloody Mary Shot4.51.5124.20.40020.31
Bloody Mary Shot 23Oppskriften har bilde0233.8001-10 min37.97
Blow Job shooter3.817.4355.41.425.6016.5
Blow Job shooter 2324.5300.41.67.831.29
Blow Job shooter 5332.5323.61.36.435.29
Blowjob shooter 34.523.2345.61.81825.1
Blowjob shooter 4325.3303.91.15.242.09
Boilermaker32.958.60.4008.65
Boliermaker32.773.20.30011.81
Brain - Bloody312.3288.11.67.7033.91
Brain Revisited314.2340.40.21.2049.23
Brain Tumor326.8286.21.15.232.02
Brain Tumor 2330282.80.73.629.42
Brolinare323.5321.91.67.838.65
Bublegum shot328.2290.40045.84
Butterfly Nipple Shot311288.61.67.834.45
Byterush Fibershot4.518332.61.715.929.93
Caribbean Shooter35.8161.80.2024.28
Cement Mixer3141841.87.9017.22
Chastity Belt Shooter321.6300.91.111.3025.68
Chocolate chip shot229.83262.19.736.22
Chocomint Shot325.9191.60016.01
Christer Petterson4.56.7266.81.15.235.84
Coconut Cream Pie 250.9303.70.611.7032.34
Cointreau hot shot310224.50.712.720.41
Cordless screwdriver32180.10.2028.12
Cosmopolitian shot311.4154.30.2022.9
Crest Shot310176.91.51.523.6
Dc 10 shot331.4329.31.15.336.86
Dead Nazi310.3246.90038.94
Drambuie Dragon326.2301.50055.33
Dry martini shot30.6225.50.11.135.63
Ebola310.7173.30.30023.61
Embryo32.1244.300037.32
Eselspark31.2207.80.40.2038.54
Fireball 3315.6256.10034.15
Flaming Armadillo314.8282.200045.85
Flaming B 52 shot5.2Oppskriften har bilde31.3328.61.15.31-10 min40.91
Flaming Blue Fuck327.1311.50047.67
Flaming Bob Marley324272.90032.19
Flaming Lamborghini412.2279.20.83.940.89
Flaming Lamborghini - Caramel530.3324.80.8442.11
Flatline311.2206.20.30.134.79
Frangelico hot shot410.6210.10.712.712.77
Free Style310.8143.60.60.117.35
Friskus315.5105.90.70.27.65
Fruit loop329267.90035.89
Galliano hot shot4.9Oppskriften har bilde10224.50.712.710-20 min17.79
Galliano Hot Shot 2310224.50.712.7017.79
Galliano Torpedo314.52750046.99
Gele shots (Jello Shots, geleshot)4.5Oppskriften har bilde8100.20.602-4 timer11.56
Ginger Hand Grenade3Oppskriften har bilde13.2180.5001-10 min27.34
Gold rush313.8282.70051.99
Golden orange39.3151.40.40.122.24
Green apple329267.90034.78
Green lizard313.5294.40064.83
Grouse egg3Oppskriften har bilde12.4251.22.22.91-10 min37.88
Hakkespett3.51.3232.10045.14
Harbour Lights Shots333.6321.400.1056.32
Hard tail314.6277.60045.44
Hidden Memory Extractor37.8255.70045.06
Hot Shot4.510224.50.712.7017.79


1 2 [Neste >>]





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.