Freia vaniljesaus pose til koking tilberedt

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Freia vaniljesaus pose til koking tilberedt

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 330 kilojoule
Kcal 78.9 kalorier
Protein 3.3 gram
Karbo 13 gram
Sukker 9.8 gram
Kostfiber gram
Fett 1.5 gram
Mettet fett 0.9 gram



Annonse




Fakta om Freia vaniljesaus pose til koking tilberedt.

Pulver som man lager vaniljesaus av. Skal bare røres ut i melk og kokes opp. Det fins og typer som ikke skal kokes. Pakke 19 gram. Data gjelder tilberedt med melk og sukker.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2011
Hovedgruppe
Diverse retter produkter og ingredienser
Undergruppe
Sauser pose
Kilde til Næringsdata
Produsent
Freia
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1527





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Vaniljesaus som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Skoleboller4.8251,386,426,2641,372,17
Kvæfjordkake4.8275,2514,055,4131,373,69
Vaniljekake 15.3271,487,924,7644,741,91
Vaniljekake5.230210,844,6745,512,99
Vaniljekake 25.2292,728,784,7548,142,05
Pinnsvinkake 55.2332,625,349,4960,171,59
Glutenfrie Skoleboller4188,186,62,5229,152,85
Gjærkringle fra Bjørkedalen3.8184,66,585,4325,371,97
Budapestkaken4.2357,2123,997,2626,925,79
Budapestkaken4.2357,2123,997,2626,925,79
Rispudding med vanilje5182,59,284,4519,943,57
Svele med pudding498,581,764,7515,761,68
Verdens beste rullekake3.7190,991,233,9641,023,59
Grove skoleboller3.7206,716,435,8930,121,81
Hjemmelaget vaniljeis med eggelikørsaus3.3131,724,72416,274,48


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Freia vaniljesaus pose til koking tilberedt med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Freia vaniljesaus pose til koking1500358,50,10,487,5
Freia bringebærsaus koke1590380,010,10,190
First Price bearnaisesaus 4 pk1385331,0113,375
First Price kjøttkakesaus 4 pk1400334,63,78,564,6

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.