Gilde Grillpølse

Bilde av Gilde Grillpølse.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gilde Grillpølse

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 816 kilojoule
Kcal 197 kalorier
Protein 10.6 gram
Karbo 0.4 gram
Sukker 0.4 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 17 gram
Mettet fett 5.9 gram



Annonse




Fakta om Gilde Grillpølse.

Laget av mye storfe- og svinekjøtt. Krydret med løk, pepper, muskat og ingefær. Maks 18% fett. Nordmenns ubestridte favoritt. Finnes i flere forskjellige pakninger


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Gilde Grillpølse.

Stek eller grill pølsene på middels varme, eller kok opp vann og la pølsene trekke i ca. 10 minutter.


Innlagt dato
Oppdatert dato
19.05.2022
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Grillpølser
Kilde til Næringsdata
Produsent
GildeGildes Mediebank
Råvareinnhold
53gr pr 100 gr
Detaljgruppe
Grillpølser
Karakter (Snitt)
4,67 poeng satt av 15 brukere.
Besøk
15393





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Grillpølse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Innbakte pølser 15214,0410,728,9319,412,46
Corn dogs (maispølser)4.6264,5516,058,1521,022,94
Pølsehorn3.8239,9313,3310,0119,113,48
Pølseomelett4.9165,1112,2911,082,393,69
Langpannekake4138,175,257,0215,232,04
Fylte grillpølser5212,8617,289,034,95,17
Pølse- og pastaform4.7185,17,848,6919,413,6
Filipinsk Menudo4.7143,995,1311,6512,544,51
Grove pølsehorn3.3240,0413,49,6418,692,62
Ostegrill med bacon og maiskrem3.3208,1912,955,1717,035,56
Pølsespidd3.3210,258,979,5522,122,22
Gratinerte pølser i brød4.5205,7112,419,5713,244,99
Embutido4.5161,567,6812,3710,146,82
Svinefilet med urtefølge4138,718,498,246,8910,25
Kalkunpølser med potetmos2.7145,438,917,248,684,16


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gilde Grillpølse med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.