Grønn og frisk bakte rotgrønnsaker

Bilde av Grønn og frisk bakte rotgrønnsaker.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Grønn og frisk bakte rotgrønnsaker

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 233 kilojoule
Kcal 55.7 kalorier
Protein 1 gram
Karbo 7.7 gram
Sukker 5.6 gram
Kostfiber 2.8 gram
Fett 2.3 gram
Mettet fett 1.4 gram



Annonse




Fakta om Grønn og frisk bakte rotgrønnsaker.

Grønnsaker som varmes opp på 5 minutter. Ferdig bakte. Inneholder: Kokt gulrot (34 %), kålrot (34 %), sellerirot (16 %), pastinakk (10 %), olivenolje, havsalt, pepper.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
20.05.2019
Hovedgruppe
Grønnsaker og grønnsaksprodukter
Undergruppe
Grønnsaksprodukter
Kilde til Næringsdata
Produsent
BamaBama
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
223





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grønn og frisk bakte rotgrønnsaker med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Kalamates oliven1432348362,21,8
Hvitløkspasta4861140,67,918,6
Rema 1000 kålrotstappe 800gr23355,682,317,7
Urtekram kokosterninger1992476,0821,62,764,8
Meny syltet rødløk10224,3700,94,3
Paprikasalat40396,318,20,973,9
Tomatpuré4571080,13,523,2
Heinz Hakkede Tomater med Oregano og Basilikum11828,20,21,44,5
Toro rotmos461110,175,42,512
Kimchi64,1515,330,10,742,47
Ertestuing hjemmelagd629150,339,293,9913,25
Eldorado rødkål23756,640,30,911,4
Bama isbergmix5513,140,10,82,2
Toro erterstuing512122,360,9721
Toro Cronions sprøstekt løk original265063045640

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.