Knorr spaghetti bolognese krydderblanding

Bilde av Knorr spaghetti bolognese krydderblanding.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Knorr spaghetti bolognese krydderblanding

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 649 kilojoule
Kcal 155.1 kalorier
Protein 8.1 gram
Karbo 18 gram
Sukker 1.5 gram
Kostfiber 1.6 gram
Fett 5.5 gram
Mettet fett 2.1 gram

Notat


Annonse




Fakta om Knorr spaghetti bolognese krydderblanding.

Krydderblanding til bolognese-saus. Tilsett spagetti, kjøttdeig, olje og vann.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
18.11.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
KnorrKnorr.no
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
322





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Knorr spaghetti bolognese krydderblanding med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Caj P. kryddermix burger original1019243,543,15,148,3
Santa maria urtesalt31775,761,13,69,6
Santa Maria BBQ spice chili930222,276,28,925
Old el paso Taco Spice Mix1214290,146,98,940
Toro krydderiet Hvitløkpulver1615385,980,71773
Toro Krydderiet kanel og sukker1600382,40,50,689
Hindu karri glass1305311,8912,512,847,6
Maarud dipmix hot holiday1285307,112,45,763
Rema 1000 Grillkrydder 300g813194,32,65,531
Santa Maria Chicken Thai Wok Spice Mix1197286,082,15,855,9
Hindu hvitløkpepper kvern glass1362325,511,614,954,7
Toro wraps italian110026041146
Taco kryddermix, Santa Maria10002383,45,240
Santa Maria Dip Mix Paprika Chili1142272,933,2944,4
Risenta spicemix african paste2621626,41654,48,5

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.