Mesterbakeren solsikkebrød



Bilde av Mesterbakeren solsikkebrød.

Kalorier og Næringsinnhold i Mesterbakeren solsikkebrød

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1103 kilojoule
Kcal 263.6 kalorier
Protein 11.8 gram
Karbo 34.3 gram
Sukker 1.2 gram
Kostfiber 6 gram
Fett 7.6 gram
Mettet fett 1 gram


Fakta om Mesterbakeren solsikkebrød.

Vanlig brød med solsikkefrø som ingrediens.Inneholder en del rug.

Innlagt dato
Oppdatert dato
15.10.2014
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød grovt
Kilde til Næringsdata
Produsent
Mesterbakeren
Fotograf
Knut Pettersen
Karakter (Snitt)
3,36 poeng satt av 11 brukere.
Besøk
5535
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Mesterbakeren solsikkebrød med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bakehuset så godt fjellbrød1049250,713,28,843,7
Bakehuset naturlig sunt speltbrød1142272,936,412,937,5
Semper Fjällrundor1200286,83,52,558
Coop havrebrød med gresskar og solsikkekjerner1119267,446,69,140,8
Coop Superbrød9502251,68,541,3
Bakehuset våre minste seterbrød1149274,616,911,239
Semper surdeigsbrød med frø1110265,297,74,542
Brød, 3/4 sammalt mel, vann9562261,58,940,8
Bakehuset Kiwi grovbrød skåret998238,523,410,337,2
Coop steinbakt grovt brød med solsikkefrø1171279,868,810,339,4
Brød, halvgrovt (25-50 %), kjøpt, type Odelsbrød10362451,98,246,5
Coop tysk bondebrød1036247,61,69,745,7
Brød, 1/4 sammalt mel, sk melk10472471,39,147,8
Mestemacher økologisk speltbrød815194,781,45,434,9
Bakehuset havrebrix1130270,075,910,839,9

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.