Mills Soft Flora Spesial

Bilde av Mills Soft Flora Spesial.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Mills Soft Flora Spesial

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2590 kilojoule
Kcal 630 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 0 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 70 gram
Mettet fett 16 gram



Annonse




Fakta om Mills Soft Flora Spesial.

Plantemargarin for deg som har spesielle helsebehov Soft Flora Spesial er en laktosefri varianten, helt uten både soya og melk. Den er beregnet for deg som har intoleranse eller er allergisk mot melk og soya.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
19.05.2022
Hovedgruppe
Margarin smør og matolje
Undergruppe
Margarinprodukt
Kilde til Næringsdata
Produsent
MillsMills Mediebank
Detaljgruppe
Margarin
Karakter (Snitt)
4,71 poeng satt av 7 brukere.
Besøk
8154
Spesielle egenskaper
Melkefri
Uten soyaprotein





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Margarin som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Real American Brownies5.1381,1916,436,3550,93,67
Pinnebrød 25.1228,572,097,3643,570,88
Quiche Lorraine (Fransk ost og skinke pai )5.1138,4687,688,263,9
Innbakte pølser 15214,0410,728,9319,412,46
Fiskeboller i hvit saus463,71,023,749,373,21
Empanadas (Chile)5247,3711,538,6526,153,75
Raske rundstykker4.3251,584,128,4843,591,56
Belgiske vafler4.1232,818,756,63311,94
Havreflarn4.4395,1517,756,2350,842,74
Kakemenn4.7324,276,296,4259,641,67
Vannbakkels4.7189,6712,276,3812,982,25
Spaghetti Bolognese4.5155,023,56,9721,455,12
Sjokoladeruter fra Freia5.4411,0520,515,0250,394,31
Tacosuppe 14.941,751,992,443,172,01
Blåbærpai4.1241,3814,326,0920,956,48


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Mills Soft Flora Spesial med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Vita hjertego margarin 370 gr2220530,58600,50,5
Becel flytende matfett mandel2929700,03790,50,5
Eldorado smørelett1480353,724000
Melkefri_margarin2960707,448000
Becel lettmargarin med omega 3 6001430341,773801,1
Mills Melange flytende melkefri29607208000
Becel med smør og solsikkeolje2622626,65700,50,6
Becel proaktiv ekstra lett1318315350,52,3
First Price margarin2607623,07700,50,5
First Price bordmargarin2237534,64600,50,5
Smult3774901,9810000
Mills Melange, uten salt og melk, folie29607208000
First Price stekemargarin2607623,07700,50,5
Margarin, hard273666673,50,50,5
Mills Soft Flora Original 400 gr2237544600,50,5

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.