Santa Maria karry



Bilde av Santa Maria karry.

Kalorier og Næringsinnhold i Santa Maria karry

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1376 kilojoule
Kcal 328.9 kalorier
Protein 13.7 gram
Karbo 28.7 gram
Sukker 1.8 gram
Kostfiber 30.1 gram
Fett 11.2 gram
Mettet fett 1.5 gram


Fakta om Santa Maria karry.

Karri er godt til høns, svinekjøtt, kylling, ris, majones og saus. Aller best blir det hvis du først blander karrien i smør. Dersom du vil ha litt sterkere smak, velger du Santa Maria Curry, ekstra sterk.

Innlagt dato
Oppdatert dato
14.05.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
Santa mariaSanta Maria
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
67
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Noen anbefalte oppskrifter som bruker karri som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Deilig kyllingsuppe5.483,856,015,421,754,49
Chicken Curry4.7104,034,0114,072,115,79
Kyllingfilet med karrisaus4.479,641,889,525,436,4
Pangasius4.5122,747,313,780,44,55
Grillet kylling med eksotiske poteter5.6173,1610,5211,567,624
Oppskrift til Sambusa3.7163,711,1111,3826,116,99
Eksotisk hvalgryte51566,289,7114,598,14
Lam i karri 2586,421,347,5810,575,47
Sanuunad Digaag (Afrikansk kyllinggryte)4.996,31,48,7111,315,29
Sanuunad Digaag (Afrikansk kyllinggryte)4.996,31,48,7111,315,29
Karrigryte4.897,75,328,044,065
Høns med karri og ris5.163,13,164,813,681,67
Grill kryddermiks5285,6711,1110,6724,3824,46
Nøttestek til jul5.2137,029,13,678,87,96
Blåskjell i vin- og fløtesaus (Mouclade)3.4109,537,036,010,848,43







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Santa Maria karry med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Maarud dipmix tortilla 3 pk1290308,313,47,857
Santa Maria karry ekstra sterk1414337,9412,413,428,9
Taco kryddermix, Old El Paso9022143,76,633,3
Sitronpepper1067255,019,510,938,3
Santa maria Enchilada spice mix1140272,467,21130
Hoff Potet og Salatkrydder800191,23,11522
Santa Maria Yellow Curry Spice Mix1330317,874,51059
Knorr fransk dressingmix1815433,78460,54
Maarud Dipmix Sourcream og Onion1300310,74,26,560
Santa Maria Taco Spice Mix hot cayenne1233294,684,75,952
Old el paso Taco Spice Mix hot1203287,512,84,759
Hindu grillkrydder472112,83,210,47,2
Santa Maria Roasted Garlic & Pepper 80 gr1100262,92,210,344,3
Santa Maria Fish Taco Spice Mix1144273,41510,138,8
Santa maria viltkrydder 245 gr911217,725,1826,7

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.