Tine Jarlsberg fra ostehjul



Bilde av Tine Jarlsberg fra ostehjul.

Kalorier og Næringsinnhold i Tine Jarlsberg fra ostehjul

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1512 kilojoule
Kcal 364 kalorier
Protein 28 gram
Karbo 0 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 28 gram
Mettet fett gram

Innlagt dato
Oppdatert dato
23.04.2019
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Fast hvitost
Kilde til Næringsdata
Produsent
TineTines Mediebank
Karakter (Snitt)
2,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
5733
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Noen anbefalte oppskrifter som bruker Jarlsberg som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pasta Carbonara3.8228,8111,959,4720,135,47
Jarlsberg-ostesuffle5.3218,6416,613,73,565,48
Gratinert løksuppe4.962,292,42,166,442,58
Pølseform med brokkoli5.3113,975,956,627,884,14
Kylling-taco3.2150,918,199,998,45,41
Forloren hare 23.7129,04810,663,35,77
Moussaka 44.4101,836,497,033,34,6
Vegetar lasagne4187,3510,4112,310,56,18
Pølsehorn3.8251,1914,6110,3219,113,48
Ungdommens Kyllingwrap3.8135,115,997,811,666,28
Pizzasnurrer4.5188,445,97,825,273,76
Klassisk ostepai4.3264,3618,4410,9313,395,54
Eksotisk kylling med snøfrisk-ost5132,037,0712,214,526,89
Enkel lasagne4.6177,2411,0210,059,456,07
Pizza enkel med pølser3173,246,347,7920,624,07







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Tine Jarlsberg fra ostehjul med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Ostekompagniet Cheesepop Gouda 20 g2524603,2350380
Castelli Parmigiano Reggiano økologisk173041629,736,20,9
Lancashire1545369,253123,30,1
Emmentaler laktosefri skivet1493356,8228270,01
Røkt Jarlsberg1458348,4627270
Prima Donna fino1623387,8930,528,90,1
Emmentaler cut1660396,7431291
Appenzeller extra1640,1639232251
Tine Fryd gouda pesto 200 gr1575376,423222,90
Norvegia, lettere, hvitost111926816310
Tine Norvegia original staver145835127270
TINE Edamer vellagret1475352,5227280
Dolaner vellagret1529365,4330230
Comte1700406,334260
Castelli Parmigiano Reggiano stick173041629,736,20,9

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.