Kjeks søt, sjokoladebiter, nøtter, Cookies, små



Kalorier og Næringsinnhold i Kjeks søt, sjokoladebiter, nøtter, Cookies, små

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2056 kilojoule
Kcal 491 kalorier
Protein 5.7 gram
Karbo 59.1 gram
Sukker 30.7 gram
Kostfiber 2.3 gram
Fett 25.3 gram
Mettet fett 12.4 gram

Innlagt dato
Oppdatert dato
25.06.2018
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker søt kjeks og kavring
Kilde til Næringsdata
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2462
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kjeks søt, sjokoladebiter, nøtter, Cookies, små med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Karen Volf Cookie mix2230532,9728565
Kjeks søt, havre og sjokolade204848924,27,258,6
Kjeks søt, type Mariekjeks187944612,86,674,7
Karen Volf Kammerjunkere max 8%1690403,918677
Karen Volf Klassiske Klejner2600621,447544
Kjeks søt, havre, type SIBAS190945518,58,162,2
Semper vaffelkjeks med sjokolade2426,7758038552
Semper Kex dark2298549,22335,854
Aunt Mabel sugar and cinnamon donut1395333,419,85,344,6
Oreokjeks klassisk type1964469,39215,765
Fria Citronmuffins1950466,05273,550
Kjeks søt, kremfyll201448021,25,965,3
Karen Volf Rom Kager2259539,933,55,560
Kokosmakroner191045828,55,742
Pepperkaker193045915,95,372,9

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.