Kjeks, søt, sjokoladebiter, nøtter, cookies, små

Kalorier og viktig næringsinnhold i Kjeks, søt, sjokoladebiter, nøtter, cookies, små

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2056 kilojoule
Kcal 491 kalorier
Protein 5.7 gram
Karbo 59.1 gram
Sukker 30.7 gram
Kostfiber 2.3 gram
Fett 25.3 gram
Mettet fett 12.4 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
10.03.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker søt kjeks og kavring
Kilde til Næringsdata
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2719





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kjeks, søt, sjokoladebiter, nøtter, cookies, små med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Berthas gulrotmums1779425,18233,952
Semper triple sjokolade cookies2134510,02265,562
Semper Havredigestive1913457,217470
Finax glutenfri blåbær og havre cookies2069494,49222,870
Sætre marie kjeks1900454,1127,676
Sætre kornmo cookies fullkorn og tranebær1800430,2186,355
Bakehuset wienerbrød jordbær vanilje 106gr1387331,49203,234
Karen Volf Orange Stenger2246536,79314,560
Berthas toffee kjeks1830437,37175,165
Bakehuset wienerbrød 106gr1427341,0522431
Berthas kjeksrull sjoko1969470,59195,867
Diplom-is Vaffelkjeks1700406,35,65,979
Kjeks, søt, Ballerina195146520,76,162,4
Semper Cantucci Mandel1784426,37117,872
Karen Volf Oat Bites Hazelnut2300549,7334,558

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.