Kjeks, søt, sjokoladebiter, nøtter, cookies, små

Kalorier og viktig næringsinnhold i Kjeks, søt, sjokoladebiter, nøtter, cookies, små

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2056 kilojoule
Kcal 491 kalorier
Protein 5.7 gram
Karbo 59.1 gram
Sukker 30.7 gram
Kostfiber 2.3 gram
Fett 25.3 gram
Mettet fett 12.4 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
10.03.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker søt kjeks og kavring
Kilde til Næringsdata
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2630





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kjeks, søt, sjokoladebiter, nøtter, cookies, små med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Sætre ballerina helt kokos2100501,923,85,765
Kjeks, søt, kremfyll201448021,25,965,3
Berthas mini cookies mørk sjokolade200047819,9569,5
DrSchar Wafer pocket2158515,7625,1566,6
Havremakroner, kjøpt178442515,29,660,2
Freia firkløverkjeks2220530,58316,655
Sætre ballerina kjeks blåbærlykke2000478194,172
Kjeks, søt, havre, SIBAS190945518,58,162,2
Kjeks, søt, Gjende194246318,66,665,4
Bisca Vanilla Festival Kjeks2010480,3920470
Kavli Korni Sibas havrekjeks1956467,48188,465
Wasa kavringer1700406,39,51167
Diplom-is Vaffelkjeks1700406,35,65,979
Freia cookieglede myk inni mørk1895452,9215,360
Sætre bixit med sjokolade2000478227,260

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.