Kompott, av frukt og bær

Kalorier og viktig næringsinnhold i Kompott, av frukt og bær

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 434 kilojoule
Kcal 102 kalorier
Protein 0.1 gram
Karbo 25 gram
Sukker 22.4 gram
Kostfiber 0.8 gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Ferdige retter
Undergruppe
Desserter ferdige
Kilde til Næringsdata
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
5053





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kompott, av frukt og bær med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Heistad bringebærgele307,1701,50
Nora Sviskekompott39995,360,50,522
Tine Piano panna cotta1088260,03222,314
Fromasj, av pulver815195104,321,9
Heistad aprikosdessert14033,46007
Tine Piano Rosa gele uten sukker51,19000,3
Tine Piano Karamellpudding528126,195,82,816
Pudding, mandelsmak, Piano111226616300,6
Tine Rislunsj med bringebær og rips602143,875,42,921
Fjordland KOS Riskrem med jordbærsaus 135 gr594141,965,22,821
Sjokoladepudding, Piano4711122,83,417,7
Riskrem hjemmelagd696166,3412,482,3911,14
Risifrutti Raspberry650155,3562,522
Panna cotta149036030,52,518,8
Tine Piano Sjokoladepudding med vaniljesaus595142,26,13,418

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.