Seagrams Red Mixer

Kalorier og viktig næringsinnhold i Seagrams Red Mixer

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 160 kilojoule
Kcal 38.2 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 9 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett gram



Annonse




Fakta om Seagrams Red Mixer.

Red Mixer er en av flere i en serie med mixere fra Coca Cola konsernet. Brukes i barer bla.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
17.03.2019
Hovedgruppe
Alkoholfri drikke
Undergruppe
Brus frukt
Kilde til Næringsdata
Produsent
Coca Cola
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3960





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Seagrams Red Mixer med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Fanta fruit twist 0,33 l boks16038,24009,2
Fanta Lemon 1,5 liter20348,510011,6
Brus, sitronsmak, kunstig søtet, lett00000
Seagrams Bitter Lemon21250,660012,1
Coop Orango 1,5l19045,410011
Kolonihagen Sparkling Ingefær 330ml13331,7800,57,8
Solo17541,820010,3
Urge original boks 0,33 l 4 pack23957,120013,6
Fanta peach tropical17541,820010,1
First Price brus med appelsinsmak17942,780010,5
First Price brus med appelsinsmak light71,670,10,10,1
Ginger Ale14233,93008,7
Urge23856,880013,6
Orangina17942,7800,110,2
Fanta Exotic22754,250013,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.