Battery remix

Bilde av Battery remix.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Battery remix

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 234 kilojoule
Kcal 55.9 kalorier
Protein 0.4 gram
Karbo 13.1 gram
Sukker 12.6 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse




Fakta om Battery remix.

Battery Remix gir deg den unike mixen av smakfull lime og sommersøte jordbær sammen med energien du forventer av en boks Battery. En funksjonell energidrikk som henter energien sin fra ingredienser som koffein, guarana, taurin, sukker og B-vitaminer.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
04.01.2021
Hovedgruppe
Alkoholfri drikke
Undergruppe
Energi sportsdrikker
Kilde til Næringsdata
Produsent
CarlsbergCarlsberg
Karakter (Snitt)
5,33 poeng satt av 9 brukere.
Besøk
2906





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Battery remix med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Monster rossi18644,450011
Battery original21050,1900,411,5
Powerade passion fruit7718,4004,1
Monster hydrosport Charge102,3900,070,6
Coca Cola energy boks 0,25 l17942,780010,3
Burn sour twist 500ml9522,7005,6
Monster energy ultra blue133,1001,4
Monster mango loco21150,420012
Monster zero163,82000,8
Monster energy ultra violet112,62001,4
Monster energy assault20248,270011
Monster hydro mean green15637,28008,8
Battery Reg NoCal81,91000
Burn Lemon Ice20448,750011,6
Burn mango 500ml21551,380013

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.