Berthas cookie and creamkake

Bilde av Berthas cookie and creamkake.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Berthas cookie and creamkake

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2047 kilojoule
Kcal 489.2 kalorier
Protein 5.3 gram
Karbo 55 gram
Sukker 35 gram
Kostfiber gram
Fett 26 gram
Mettet fett 6.8 gram



Annonse




Fakta om Berthas cookie and creamkake.

Formkake med mørk og lys sjokoladekakebunn, hvit ostekrem og strøssel av cookies


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
13.12.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kaker Formkaker
Kilde til Næringsdata
Produsent
Baxt ASBaxt
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2074





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Berthas cookie and creamkake med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Kokosbollekake155837115,55,551,7
Toro yoghurtkake153037015454
Berthas fyrstekakebiter1665397,9313,26,362,3
Nøttebunn173941725,39,436,3
Banankake129930911,25,745,6
Formkake, med glasur, kjøpt180243121,75,552,7
Bjørken kokoskaker1980473,22175,573
Formkake, uten glasur, kjøpt148935617,15,344,6
DrOetker My Sweet Deli Chocolate Mousse Cake1451346,78215,933
Christollen julekake med marsipan 750gr1641392,19174,953,7
Bakehuset wienerpecan 95gr1728412,9928436
Fyrstekake, med mandler177042321,48,847,5
Berthas kakebunn 3 delt1349322,413,46,166
Pavlova, med kremfløte og bær114727414,32,933
Marsipankake, med syltetøy og krem148035625,45,725,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.