Berthas Mor Monsen 300gr

Bilde av Berthas Mor Monsen 300gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Berthas Mor Monsen 300gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1811 kilojoule
Kcal 432.8 kalorier
Protein 5.8 gram
Karbo 49.6 gram
Sukker 25.6 gram
Kostfiber gram
Fett 23.5 gram
Mettet fett 2.3 gram



Annonse




Fakta om Berthas Mor Monsen 300gr.

Formkake til å dele, bakt med mild fruktsmak i bunnen og toppet med perlesukker og korinter.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.12.2022
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kaker Formkaker
Kilde til Næringsdata
Produsent
Baxt ASBaxt
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1683





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Berthas Mor Monsen 300gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Delfiakake2200531434,730,2
Berthas Sitronkake med glasur1649394,11174,358
Krydderkake12783049,25,648,8
Karen Volf Dark delights orange2151514,08323,553
Karen Volf Krydderkage195446722,52,563
Christollen julekake med marsipan 750gr1641392,19174,953,7
Napoleonskake124229714,45,335,9
Kokosbollekake155837115,55,551,7
Dancake Sitronkake1798429,72194,762
Fyrstekake, med mandler177042321,48,847,5
Berthas marmorkake1788427,3323,65,848
Sjokoladekake, med smørkrem, glutenfri157437618,13,549,1
Berthas kanelkake1847441,43234,256
Berthas kakebunn 3 delt1349322,413,46,166
Nøttekake, myk178442825,19,639,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.