Berthas Sirupsnipper 300gr

Bilde av Berthas Sirupsnipper 300gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Berthas Sirupsnipper 300gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1920 kilojoule
Kcal 458.9 kalorier
Protein 6.9 gram
Karbo 67.2 gram
Sukker 29.4 gram
Kostfiber gram
Fett 17.9 gram
Mettet fett 7 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.12.2022
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker søt kjeks og kavring
Kilde til Næringsdata
Produsent
Baxt ASBaxt
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1098





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Berthas Sirupsnipper 300gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Sirupssnipper, småkake171140815,77,457,8
Berthas sandkaker 80gr1989475,37205,567
Finax glutenfri gammeldags pepparkakor1900454,1162,774
Karen Volf makroner1720411,081297
Bakehuset julekaker 5 slag1701406,5320,26,650,7
Kokosmakroner192046129,25,642
DrSchar Sorrisi2051490,1820,73,970,8
Sætre Gjende original194246318,66,665,5
Kjeks, søt, fylt med syltetøy el. frukt16283869,84,668,9
DrSchar Cerealito2102502,3725,55,958,5
Karen Volf Kammerjunkere original2058491,86206,370
Sætre safari cookies2100501,9255,563
Coop Tvebakker 300g1808432,11101172
Semper Cantucci Mandel1784426,37117,872
Berthas store pepperkakehjerter 400gr1812433,0614,65,968,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.