Berthas Sirupsnipper 300gr

Bilde av Berthas Sirupsnipper 300gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Berthas Sirupsnipper 300gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1920 kilojoule
Kcal 458.9 kalorier
Protein 6.9 gram
Karbo 67.2 gram
Sukker 29.4 gram
Kostfiber gram
Fett 17.9 gram
Mettet fett 7 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.12.2022
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker søt kjeks og kavring
Kilde til Næringsdata
Produsent
Baxt ASBaxt
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1099





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Berthas Sirupsnipper 300gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Berthas kjeksrull sitron1959468,2194,369
Sætre ballerina pepperkaker2050489,95215,369
Karen Volf Klassiske Klejner2600621,447544
PÃ¥gen Gifflar Gingerbread1500358,511956
Bjørken pepperkaker1883450,03145,674
Semper skorpor1663397,4564,978
Coop Britts Brune Pinner 220g1804431,15206,754
Pepperkaker177642315,66,562,9
Karen Volf Oat Bites Hazelnut2300549,7334,558
Semper Flapjack Aprikos och Mandel1500358,520538
Lovemore digestive kjeks1578377,1418,53,449,3
Urtekram spelt biscuits kakaokrem2060492,34226,665
Sætre cafe bakeriet røstede nøtter2200525,8296,658
Berthas Kransekakestenger 140gr1881449,5518,510,258,6
Kjeks, søt, fylt med syltetøy el. frukt16283869,84,668,9

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.