Bisca Lemon Festival Kjeks

Bilde av Bisca Lemon Festival Kjeks.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Bisca Lemon Festival Kjeks

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2010 kilojoule
Kcal 480.4 kalorier
Protein 4 gram
Karbo 70 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 20 gram
Mettet fett gram



Annonse




Fakta om Bisca Lemon Festival Kjeks.

Søt kjeks med fyll.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
14.10.2007
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker søt kjeks og kavring
Kilde til Næringsdata
Produsent
BiscaKnut Pettersen
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
4445





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Bisca Lemon Festival Kjeks med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
DrSchar Bisc Or2040487,56223,867
Karen Volf snøfler1745417,05173,363
Kjeks, søt, grov, Digestive197147020,37,262,9
Berthas goro2182521,4926,4961,9
Coop Tyske Skiver 220g1899453,86245,453
Karen Volf Kammerjunkere original2058491,86206,370
Lovemore digestive kjeks1578377,1418,53,449,3
Bakehuset kakemenn 5pk 330gr1455347,743,66,770
Berthas maestro2083497,83237,364
Sætre ballerina kjeks blåbærlykke2000478194,172
PÃ¥gen Gifflar Kanel1550370,4514753
Sandkake, småkake214151431,98,746,6
Berthas kransekakestenger1881449,5518,510,258,6
Berthas pepperkakefigurer1861444,7715,26,669,8
Berthas Brune Karamellpinner 300g2043488,2723,45,264,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.