Bjørken kransekakestenger

Bilde av Bjørken kransekakestenger.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Bjørken kransekakestenger

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1795 kilojoule
Kcal 429 kalorier
Protein 8.3 gram
Karbo 56.5 gram
Sukker 42.5 gram
Kostfiber gram
Fett 19 gram
Mettet fett 1.6 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
29.10.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kaker diverse
Kilde til Næringsdata
Produsent
Bjørken ASBjørken AS
Karakter (Snitt)
2,4 poeng satt av 5 brukere.
Besøk
2683





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Bjørken kransekakestenger med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bakehuset wienerbrød jordbær vanilje 106gr1387331,49203,234
Wienerbrød, med eggekrem161938823,26,837,2
Wonton-ark11912811,59,856,2
Mandelmakroner1947465,3325,5110,7346,82
Lussekatter143434110,7950,8
Goro194446629,25,844,3
DrOetker My Sweet Deli Mini-berliner1594380,96186,347
Bakehuset croissant 70gr1543368,7721,47,136
Bakehuset wienerstang dansk 375gr1444345,11213,135
Bjørken terteskjell2250537,7532853
Dancake Mini Rum truffles1606383,8314,4459,1
Filodeig12082851,9857,9
Bakehuset croissant nougat 90gr1747417,5323,37,643,2
Mandelbunn1668398,6522,8711,3235,69
Biscotti189145016,612,860,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.