Brynild supersalte skaller

Bilde av Brynild supersalte skaller.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Brynild supersalte skaller

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1354 kilojoule
Kcal 323.6 kalorier
Protein 0.1 gram
Karbo 81 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett gram



Annonse




Fakta om Brynild supersalte skaller.

Lakrisgelé med salt kandering


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
02.09.2010
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker pastiller drops
Kilde til Næringsdata
Produsent
BrynildBrynild Mediebank
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
4758





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Brynild supersalte skaller med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Pastiller10912571,60,760
Nidar Ifa Original830198,370,430,9349
Brynild røde hjerter13183150673
Dent Oi fuzz564134,790132
Dent crush bringebær862206,010,1162
Wrigleys Extra Drops Pro caramel Mint980234,220096
Brynild sure pærer1366326,470674
Pastiller, uten sukker194480,10,80
Brynild heksehyl1600382,44282
Coop Canasta Mix2004478,95224,164
Brynild badeball kjærlighet på pinne1670399,130098
Dent Oi cherry711169,920151
Wrigleys Extra Pastiller Strawberry Rhubarb500119,50,2148
Nidar Doc Halslinser bringebær og sitron990236,610,06099
BonBon Kloakslam1640391,960197

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.