Coop Mixed Marshmallows

Bilde av Coop Mixed Marshmallows.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop Mixed Marshmallows

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1428 kilojoule
Kcal 341.3 kalorier
Protein 4 gram
Karbo 80 gram
Sukker 68 gram
Kostfiber gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
23.03.2023
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker pastiller drops
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1486





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop Mixed Marshmallows med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Brynild sure peacemerker1451346,780679
Dent Oi syrlig solbær650155,350137
Dent Oi zing699167,060151
Wrigleys Extra Pastiller Golden Mentol500119,50,2148
Brynild Jordbærfisker1435342,960,1678
Brynild godtegomp kjærlighet på pinne1653395,060097
Dent Oi fuzz564134,790132
Brynild hvite puter1502358,970585
Wrigleys Extra Pastiller Salty Licorice500119,50,2148
Coop Lollipops1684402,470098
Coop Canasta Mix2004478,95224,164
Brynild godtegomp skogsbær1536367,10,1387
Dent Eucalyptus757180,920143
Brynild skogsbærmix1536367,10,1387
Wrigleys Extra Pastiller Dragonfruit500119,50,2148

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.