Delikat krepsesalat chili

Bilde av Delikat krepsesalat chili.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Delikat krepsesalat chili

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1570 kilojoule
Kcal 375.2 kalorier
Protein 9 gram
Karbo 3 gram
Sukker 3 gram
Kostfiber gram
Fett 37 gram
Mettet fett 5 gram



Annonse




Fakta om Delikat krepsesalat chili.

Krepsesalt i ny versjon med chili


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
14.12.2020
Hovedgruppe
Fisk og skalldyrprodukter
Undergruppe
Fisk og skalldyrsalater
Kilde til Næringsdata
Produsent
MillsMills Mediebank
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
3790





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Delikat krepsesalat chili med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Salatmesteren hvalersalat1316314,5230,66,69,7
Coop Reker i Majones 180g1608384,3139100,8
Salatmesteren Sildesalat 250gr843201,47151,715,1
Gorines rekesalat hjemmelaget 200gr1838439,2845,66,11,4
Rema 1000 Prima rekesalat 400gr1569374,99383,35,9
Meny sildesalat1376328,8629,34,312
Delikat Julesildesalat1010241,392238
Bjerke reker i majones1110265,2924,79,90,9
Coop rekesalat med egg1560372,843872
Bjerke krabbesalat1653395,06405,53
Salatmesteren Crabsticksalat1702406,7741,52,77,3
Eldorado chilikreps salat1504359,4537,14,73
Marthas rekesalat1491356,3436,46,71,8
Eldorado rekesalat1520363,283743
Coop Kreps- og Chilisalat 180g1512361,3636,64,73,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.