Delikat varmrøkt laks

Bilde av Delikat varmrøkt laks.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Delikat varmrøkt laks

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1760 kilojoule
Kcal 420.6 kalorier
Protein 14 gram
Karbo 4 gram
Sukker 2 gram
Kostfiber gram
Fett 39 gram
Mettet fett 3 gram



Annonse




Fakta om Delikat varmrøkt laks.

Vi spiser stadig mer fisk, og laks er en fiskevariant nordmenn elsker både til middag og på brødskiva.Delikat laksesalat er en saftig påleggsalat med hele 40 % laks! Rett fra den norske kysten, og kjempegod både som pålegg til frokost, eller for å gjøre litt ekstra ut av lunsjen eller en god kvelds.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
01.06.2016
Hovedgruppe
Fisk og skalldyrprodukter
Undergruppe
Fisk og skalldyrsalater
Kilde til Næringsdata
Produsent
DelikatMills Mediebank
Råvareinnhold
40gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
5,5 poeng satt av 6 brukere.
Besøk
3705





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Delikat varmrøkt laks med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Coop Rekesalat 320g1599382,16393,83,4
Coop Kreps- og Chilisalat 180g1512361,3636,64,73,2
Delikat sildesalat820195,9814414
Coop skagensalat 180gr1233294,68278,34,7
Delikat rekesalat1650394,354055
Delikat Julesildesalat1010241,392238
Salatmesteren smøgensalat1194285,36287,71,1
Delikat krepsesalat chili1570375,233793
Marthas krepsehalesalat1613385,5406,71,1
Salatmesteren Crabsticksalat1702406,7741,52,77,3
Vita hjertego rekesalat 180gr990236,612255
Salatmesteren Rekesalat 180gr1669398,8941,54,72,5
Gorines Crabsticksalat hjemmelaget 200gr2173519,3453,24,95,2
Delikat reker i majones1670399,134074
Delikat rekesalat med mer reker1230293,972963

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.