Diplom-is Krone Is Karamell

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Diplom-is Krone Is Karamell.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Diplom-is Krone Is Karamell

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1270 kilojoule
Kcal 303.5 kalorier
Protein 3.4 gram
Karbo 37 gram
Sukker 26 gram
Kostfiber gram
Fett 15 gram
Mettet fett 12 gram



Annonse




Fakta om Diplom-is Krone Is Karamell.

Fløteis med karamellsmak og karamellsaus (6,5%) i krumkakekjeks (14,9%). Pyntet med sjokosaus (11,7%) og karamellbiter (3,9%)


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
24.03.2016
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Iskrem Kroneis
Kilde til Næringsdata
Produsent
Diplom IsDiplom Is
Karakter (Snitt)
5,57 poeng satt av 7 brukere.
Besøk
3640





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Diplom-is Krone Is Karamell med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Diplom-is wanted brownies og caramel1216290,62124,140
Isbjørn Is Krone-is Pistasj1310313,0917,53,534,5
Diplom-is Lion King Size134932318,93,534,4
Hennig Olsen Krone-is Sjokolade1276304,9616,14,135,5
Hennig Olsen Kroneis Non Stop1366326,4716,6439,5
Iskrem, med kjeks, Krone-is med sjokolade117128015,53,631,3
Isbilen kroneis jordbær1135271,2612337
Diplom-is Krone Is Jordbær1088260,03123,336
Isbilen kroneis Bringebær1127269,35123,237
Isbilen kroneis tropicana1160277,2411,53,539
Hennig Olsen Krone-is Peanøtt1544369,0121,47,435,9
Hennig Olsen Big Deal1280305,9216,14,535,1
Isbilen kroneis sjokolade1340320,2618,53,534
Isbjørn Is Krone-is Jordbær1135271,2612337
Iskrem, med kjeks, Krone-is med jordbær102624512,42,930,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.