DrSchar Cerealito

Bilde av DrSchar Cerealito.

Kalorier og viktig næringsinnhold i DrSchar Cerealito

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2102 kilojoule
Kcal 502.4 kalorier
Protein 5.9 gram
Karbo 58.5 gram
Sukker 33.1 gram
Kostfiber 8 gram
Fett 25.5 gram
Mettet fett 14.5 gram



Annonse




Fakta om DrSchar Cerealito.

Glutenfrie müslikjeks med frukt, dekket av melkesjokolade
Naturlig ren - så rik på sjokolade og lekker!Den nye snacksen med de beste korn og frukt fra Schär – rik på fibre og produsert av utvalgte ingredienser – smaker ganske enkelt uimotståelig naturlig! Sprø müslikjeks av kastanjeflak og soyakli, med naturlige fruktbiter av eple og tranebær, dekket av myk melkesjokolade. Nytelse og letthet forent i en unik søt fristelse.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
08.12.2015
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker søt kjeks og kavring
Kilde til Næringsdata
Produsent
Dr SchaerMøllerens
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2822
Spesielle egenskaper
Glutenfri





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av DrSchar Cerealito med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Coop Julemiks 400g1934462,2226748
Semper Kex dark2298549,22335,854
Berthas sandkaker 80gr1989475,37205,567
Semper piruett bringebær1918458,4163,374
PÃ¥gen Gifflar Gingerbread1500358,511956
Semper fiberskorpor1750418,2514763
Bakehuset julekaker 5 slag1701406,5320,26,650,7
Wasa kavringer1704407,259969
Karen Volf træstammer1864445,4914365
Berthas kjeksrull sitron1959468,2194,369
Berthas pepperkaker bertil1827436,6516,26,166
Sætre ingefærnøtter1900454,1125,179
Karen Volf Havreflarn2100501,924667
Coop Britts Brune Pinner 220g1804431,15206,754
Karen Volf Kammerjunkere original2058491,86206,370

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.