Eldorado pasta tortiglione

Bilde av Eldorado pasta tortiglione.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Eldorado pasta tortiglione

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1538 kilojoule
Kcal 367.6 kalorier
Protein 12 gram
Karbo 74 gram
Sukker 3 gram
Kostfiber 2.5 gram
Fett 1.5 gram
Mettet fett 0.3 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
02.04.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pasta tørr
Kilde til Næringsdata
Produsent
Eldoradoeldorado
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3198





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eldorado pasta tortiglione med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Pasta Skruer, økologisk, Green Valley1471347111,969,8
Urtekram pasta conchiglioni1457348,22211,567
Barilla lasagne gul1521363,5121271,7
Rema 1000 Makaroni 1000gr1506359,9311273
Semper Maccheroni1510360,891,88,575
Barilla Fusilli Integrale1482354,192,51365,7
Barilla bavette1521363,51212,870,9
Pasta garganelli1523,0136441467
Barilla Farfalle1521363,51212,571,2
Helios speltskruer fullkorn1480353,722,5712,2765,97
Rema 1000 Lasagneplater 500g1572375,71,81275
DrSchar fusilli1522363,752,38,275
Barilla lasagne glutenfri1540368,061,56,979,6
Eldorado pasta fusilli økologisk fullkorn1480353,722,21267
Sopps Fusilli Fullkornspasta1450346,5521465

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.