Eventyrsmak kjøttkrydder

Bilde av Eventyrsmak kjøttkrydder.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Eventyrsmak kjøttkrydder.

Til grilling, på biffen, i kjøttkakene… Inneholder gresk oregano, russisk estragon, bergmynte, isop og salvie. 20 gram Boks


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
27.11.2007
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Produsent
EventyrsmakEventyrsmak
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2400
Spesielle egenskaper
Økologisk




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eventyrsmak kjøttkrydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Knorr gresk dressingmix1900454,1460,56
Hindu jegermix glass1588379,5316,117,432,8
Toro krydder ovnsbakt laks00000
Knorr aromat krydder 90 gr609145,553,11316
Risenta spicemix mexican paste2654634,364,43,212,8
Santa Maria Tandoori Chicken Spice Mix1177281,37,2937
Old El Paso spicemix for crispy chicken1511361,122,41170
Hindu sursildkrydder pose1498358,0216,514,834,1
Santa Maria grillkrydder 50 gr738176,383,17,124,2
Santa maria Seafood & Fish844201,713,27,629,8
Hindu lammestek kryddermiks pose873208,642,97,431,9
Toro krydderiet garam masala1448346,07121135
Hindu Kebab Kryddermiks Pose1302311,1712,516,535,6
Santa maria Chicken & Steak1138271,9841140
Urtekram herbes de provence1234,32957,6510,367,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.