Finax glutenfri hallon og lakrits cookies

Bilde av Finax glutenfri hallon og lakrits cookies.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Finax glutenfri hallon og lakrits cookies

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2129 kilojoule
Kcal 508.8 kalorier
Protein 2.3 gram
Karbo 70 gram
Sukker 28 gram
Kostfiber 2.2 gram
Fett 24 gram
Mettet fett 11 gram



Annonse




Fakta om Finax glutenfri hallon og lakrits cookies.

Glutenfri och laktosfri ljus cookies med smak av hallon och lakrits.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
26.12.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker søt kjeks og kavring
Kilde til Næringsdata
Produsent
FinaxFinax Bildebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2453
Spesielle egenskaper
Glutenfri
Laktosefri





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Finax glutenfri hallon og lakrits cookies med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Sætre bixit original200047820862
Berthas pepperkakehus 300gr1900454,1145,674
Berthas toffee kjeks1830437,37175,165
Berthas Berlinerkranser 275gr2047489,2323,8761,6
Wasa kavringer1704407,259969
Berthas kransekakestenger med sjokolade1927460,5522,59,554,8
Sætre cafe bakeriet myk karamell1950466,05224,762
Bakehuset croissant nougat 85gr1568374,7519,26,742,5
Semper Cantucci Mandel1784426,37117,872
Karen Volf Orange Stenger2246536,79314,560
Karen Volf snøfler1745417,05173,363
Semper skorpor1663397,4564,978
Sætre ingefærnøtter1900454,1125,179
Bakkegården Brunkager2061492,57216,570
Berthas kokostopper1900454,1234,554

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.