Freia cookies miks melkesjokolade

Bilde av Freia cookies miks melkesjokolade.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Freia cookies miks melkesjokolade

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1735 kilojoule
Kcal 414.7 kalorier
Protein 5.9 gram
Karbo 61.5 gram
Sukker 50.2 gram
Kostfiber 2.4 gram
Fett 15.3 gram
Mettet fett 8.2 gram



Annonse




Fakta om Freia cookies miks melkesjokolade.

Mørke sjokolade Cookies med biter av Freia Melkesjokolade.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
26.06.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
FreiaFreia
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1755





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Freia cookies miks melkesjokolade med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Møllerens vafler mix 1 kg992237,0811,4429,1
Toro stratosmuffins1746417,2919,64,555,3
Toro moussekake959229,210,65,926,9
Orgran glutenfri sjokoladekakemiks912,132182,91,545,4
Møllerens muffins1488355,6315,15,948,5
Toro sirkus sjokolademuffins1451346,78123,355
Funksjonell mat cake in a cup sjokolade8412019,112,521,1
Kakemiks, sjokoladekake, glutenfri, økologisk, pulver, Det Glutenfrie Verksted153036125,977,6
Paibunnmiks, glutenfri, økologisk, pulver, Det Glutenfrie Verksted157737217,981,8
Toro lyse muffins1656395,78173,956
Toro langpanne gulrotkake1352323,1215,7539,6
Møllerens Jordbærdrøm med browniesbunn1439343,9221,32,635,4
Toro gulrotkake1412337,46165,842
Møllerens ostekake1002239,4715,73,221,5
Toro vafler grove1200286,8147,532

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.