Freia daim lakris 56gr

Bilde av Freia daim lakris 56gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Freia daim lakris 56gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2203 kilojoule
Kcal 526.5 kalorier
Protein 2.9 gram
Karbo 59 gram
Sukker 59 gram
Kostfiber 1.2 gram
Fett 31 gram
Mettet fett 16 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.12.2020
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker sjokolade
Kilde til Næringsdata
Produsent
FreiaMondelez
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1659





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Freia daim lakris 56gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Freia Melkesjokolade walters karamell2243536,07328,255
Anthon Berg opera mints1858444,06122,280
Nidar riskaker2263540,8530,99,556,3
Freia Melkesjokolade med japp2235534,1629,57,658
Freia Gode Ønsker2200525,830,3460,2
Freia Melkesjokolade med smil Karamellfudge2335558,06348,353
Løiten Fruktsjokolade Eple med kanel1673399,8415,73,761
Ferrero Kinder Maxi2360564,04358,753,5
Freia drasjerte sjokolade egg2075495,92224,769
First Price melkesjokolade2281545,15326,757
Freia Ostekake/Jordbær Smakfull 300g2209,2528295,459
Toffifee 125 gr2153514,5628,75,958,5
Nidar Smash pose2240535,36338,152
Nestle smarties hexatube 38 gr2038487,08205,371
Freia Mørkere Melkesjokolade original 85gr2339559,02375,849

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.