Freia sjokoladetopping hard 300ml

Bilde av Freia sjokoladetopping hard 300ml.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Freia sjokoladetopping hard 300ml

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2860 kilojoule
Kcal 683.5 kalorier
Protein 5 gram
Karbo 37 gram
Sukker 35.5 gram
Kostfiber 6.3 gram
Fett 56.5 gram
Mettet fett 36.5 gram



Annonse




Fakta om Freia sjokoladetopping hard 300ml.

Topping til is og desserter


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.12.2020
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker sjokolade
Kilde til Næringsdata
Produsent
FreiaMondelez
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1384





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Freia sjokoladetopping hard 300ml med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Mars Milky Way 2pakke 43gr195546515,73,876,6
Freia Kvikk Lunsj 4 pk2239535,1230857
Coop xtra sjokodrikkpulver1575376,422,33,482
Nestle Nesquick Sjokoladepulver1607384,0734,680
Anthon Berg blåbær i vodka1853442,86236,849
Daddelkuler, med nøtter og kakaopulver1876451278,538,8
Minde sjokolade Riskake løsvekt2270542,5333852
Minde sofasjokkis2223531,2931756
Karamell, med sjokoladetrekk190245523,64,256
Anthon Berg Chocolate Liqueurs1940463,66242,656
Mars Snickers protein1636391143636
Nidar vill mørk melkesjokolade2310552,09401034
Mars Snickers hazelnut 2pakke 80gr2047489,2323,98,159,5
Freia smakfull Melkesjokolade toffee helnøtt2304550,65355,952
Freia Lohengrin1960468,4419,53,267,5

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.