Gildeburger 3xcheese

Bilde av Gildeburger 3xcheese.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gildeburger 3xcheese

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 948 kilojoule
Kcal 226.6 kalorier
Protein 15 gram
Karbo 1.6 gram
Sukker 0.1 gram
Kostfiber gram
Fett 18 gram
Mettet fett 8.6 gram



Annonse




Fakta om Gildeburger 3xcheese.

Frossen cheeseburgere lagd for Rema 1000


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
21.01.2016
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøtt Hamburgere
Kilde til Næringsdata
Produsent
GildeGildes Mediebank
RÃ¥vareinnhold
75gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
6502





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gildeburger 3xcheese med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Kanda lammeburger ramsløk 2x150gr939224,4217,815,60,8
Grilstad Charlie’s Hot & Juicy948226,5717181
Nordfjord 2 stk cheeseburger1011241,6219180
Grilstad tex mex1030246,1720153
Gilde baconburger978233,7419142,2
Gilde Beef Burger957228,7218170,1
Grilstad the original one1026245,2120152
Nordfjord big beef burger767183,3112190
Grilstad cheeseburger994237,5618172
Gilde The Mighty Cheese´n Chiliburger1021244,0117148,3
Kanda hamburger original 4x130gr942225,1317,317,70
Kolonihagen Storfeburger1063254,0520,617,60,1
Grøstadgris Grøstadburger 300gr907216,7716,715,51
Gildeburger classic930222,2717152,7
Grilstad hamburgere original 2 stk1026245,2120152

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.