Grilstad the original one

Bilde av Grilstad the original one.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Grilstad the original one

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1026 kilojoule
Kcal 245.2 kalorier
Protein 15 gram
Karbo 2 gram
Sukker 0.1 gram
Kostfiber gram
Fett 20 gram
Mettet fett 9 gram



Annonse




Fakta om Grilstad the original one.

4 hamburgere på 80 g


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.02.2021
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøtt Hamburgere
Kilde til Næringsdata
Produsent
GrilstadGrilstad
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1357





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grilstad the original one med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Hamburger, dobbel, med brød, dressing mv, kjøpt8682079,513,216,6
Grilstad tex mex1030246,1720153
Grilstad bacon cheese1046249,9920162
Folkets storfe sliders918219,416,517,30,6
Coop sliders med kylling og ost859205,314163
Gilde baconburger978233,7419142,2
Rema 1000 Tex mex sliders1278305,4423222
Kanda pepperburger homestyle 4x130gr958228,9618,815,50
Gildeburger 3xcheese948226,5718151,6
Kanda hamburger original 4x130gr942225,1317,317,70
Kanda hamburger halal 4x130gr942225,1317,317,70
Nordfjord hamburgere913218,216153
Kolonihagen Grillburger1254299,72616,30,7
Grøstadgris Grøstadburger957228,7217,7134,7
Stabburet Løvstek960229,4418170

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.