Hennig Olsen Creme Melkesjokolade

Bilde av Hennig Olsen Creme Melkesjokolade.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Hennig Olsen Creme Melkesjokolade

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1419 kilojoule
Kcal 339.1 kalorier
Protein 5.1 gram
Karbo 28.1 gram
Sukker 27.8 gram
Kostfiber gram
Fett 22.8 gram
Mettet fett 13.9 gram



Annonse




Fakta om Hennig Olsen Creme Melkesjokolade.

En klassiker med det lille ekstra. Crème Melkesjokolade er en fyldig vaniljeis, dyppet i et tykt lag melkesjokolade fra vår egen sjokoladefabrikk. Hemmeligheten bak den gode smaken er vanilje-ekstraktene som er hentet fra Madagaskar og Tahiti.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.05.2023
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Iskrem småis
Kilde til Næringsdata
Produsent
Hennig Olsen IsHennig Olsen Is
Detaljgruppe
Småis fløte
Karakter (Snitt)
5,25 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
7341





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Hennig Olsen Creme Melkesjokolade med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Diplom-is Royal Mørk171041130,53,630,4
Isbilen Mini Classic & Mandel1457348,22235,731
Isbjørn Is Ekselence Dobbel Brownie1275304,72194,430
Diplom-is Snickers Icecream Pinne1132270,54174,326
Diplom-is Royal Bringebær1199286,56183,628
Isbilen Snømann855204,34102,525,5
Hennig Olsen Creme Mandel1395333,422,65,426,9
Isbilen lakrispinne1242296,83202,527
Isbilen sandwich karamell1195285,610444
Isbilen Isbjørn794189,769,11,825
Diplom-is royal trippel1779425,18313,832
Hennig Olsen Sandwich Toffee1231294,29,95,245
Diplom-is Royal Trippel Lakris1600382,4273,632
Isbilen Mini kokos & chips1570375,23253,537
Isbjørn Is Big Sandwich1345321,4513545

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.