Karen Volf Møn Mørdeigskjeks pepper 200gr

Bilde av Karen Volf Møn Mørdeigskjeks pepper 200gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Karen Volf Møn Mørdeigskjeks pepper 200gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2080 kilojoule
Kcal 497.1 kalorier
Protein 7.3 gram
Karbo 65 gram
Sukker 15 gram
Kostfiber 1.3 gram
Fett 23 gram
Mettet fett 14 gram



Annonse




Fakta om Karen Volf Møn Mørdeigskjeks pepper 200gr.

Mørdejskiksen er bagt med sødmælk fra Møn Is og krydret med rosa peber. Den er særligt delikat med kraftige smage som blåskimmelost, pâté eller sennep, og dermed perfekt til frokost, ostebordet eller natmaden.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.07.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Smørbrødkjeks salte kjeks
Kilde til Næringsdata
Produsent
Baxt ASKaren Volf
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
395





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Karen Volf Møn Mørdeigskjeks pepper 200gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Wasa Crunchy Oat Flakes1933461,9818,58,361,4
Friggs snackpack cheese1850442,15168,864
Jos Poell Melba Toast1630389,572,412,779,3
Kjeks, Kaptein15703726,414,861,1
Riskaker uten salt, økologisk, Green Valley16093803878
Friggs maiskaker chia og havsalt1600382,43,28,576
Bornholms rugkjeks 175gr1902454,57158,866
Ryvita thins kjeks sweet chili1710408,695,712,273,7
Karen Volf Møn kjernekjeks fullkorn 200gr2008479,91249,451
Semper crackers med valmuefrø2069494,49246,261
Friggs snackpack popcorn1850442,15157,866
Sætre digestive fullkorn1970470,83187,267
DrSchar Fette Croccanti1611385,021,7684
Friele foods økologiske riskaker uten salt1665397,933,2819
Ritz Crackers2045488,75237,861

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.