Møllerens Butterscotch Cupcakes

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Møllerens Butterscotch Cupcakes.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Møllerens Butterscotch Cupcakes

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1576 kilojoule
Kcal 376.7 kalorier
Protein 2.9 gram
Karbo 59.4 gram
Sukker 44.3 gram
Kostfiber 0.4 gram
Fett 13.9 gram
Mettet fett 8.2 gram

Notat


Annonse




Fakta om Møllerens Butterscotch Cupcakes.

Skal du ha barneselskap? Eller kanskje du bare har lyst på noe enkelt og godt til kaffen? Prøv Møllerens saftige cupcakes butterscotch som er raske og enkle å lage. Cupcakesformer og smørkrem følger med i pakken. La barna være med å pynt cupcakesene ønsket pynt. I butikken får du sukkerhjerter, sølvkuler, og annet snop som egner seg som pynt.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
15.05.2012
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kakemiks
Kilde til Næringsdata
Produsent
MøllerensMøllerens
Detaljgruppe
Kakemikser
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
3486





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Møllerens Butterscotch Cupcakes med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Regal Langpanne sjokoladekake1500358,5131,859
Kakemix, glutenfri og sukkerfri1096,2326216,813,610,2
Møllerens bergenske skillingsboller1359324,87,67,154,9
Betty Crocker choc chunk mix1907455,7717,56,466,2
Møllerens paibunn1411337,221,910,866,7
Møllerens ferdig muffinsrøre1701406,5320,84,350,8
Berthas Kanelsnurrdeig 360gr1308312,617,56,147
Funksjonell mat sunnere Kakemix1079,49258181319
Møllerens iskake1634390,5226,64,533,7
Betty Crocker blueberry muffins mix1422339,855566,1
Eldorado grove pannekaker med havre1471351,562,713,564,6
Betty Crocker devils food cake mix1770423,0310,66,875
Toro brownies1649394,11134,863
Toro Sjokoladekake gastronorm 1,5 kg1641392,192,24,986
Funksjonell mat sunnere Bakemix1041,84249169,926

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.