Nescafe gold cinnamon bun latte 156gr

Bilde av Nescafe gold cinnamon bun latte 156gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nescafe gold cinnamon bun latte 156gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1740 kilojoule
Kcal 415.9 kalorier
Protein 8.8 gram
Karbo 69.2 gram
Sukker 50.9 gram
Kostfiber 2.3 gram
Fett 10.4 gram
Mettet fett 8.9 gram

Notat


Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
23.01.2021
Hovedgruppe
Kaffe og te
Undergruppe
Kaffe
Kilde til Næringsdata
Produsent
NestleNestle
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
1726





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nescafe gold cinnamon bun latte 156gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Nescafe gold ice coffee1617386,460,12,391,2
Starbucks caramel macchiato 220ml26062,141,62,89,1
Starbucks instant medium Roast 90gr484115,670,27,83,1
Cortado, enkel, med soyabasert drikke110260,52,23,3
Q iskaffe salt karamell21952,341,22,47,8
Tine ChaiLatte22854,491,12,58,6
Nescafe gold White Choc Cappuccino1740415,86108,570
Caffe latte, enkel, med lettmelk158370,73,24,6
Cortado, enkel178421,824,7
Nescafe gold cappuccino1658396,26141350
Q iskaffe cappuccino22152,811,22,37,7
Tine IsKaffe Rio CocoLatte24057,361,12,79
Nescafe 3in1 165gr1861444,7713,1278
Starbucks frappuccino coffee 250ml27164,761,22,910
Caffe latte, enkel, med soyabasert drikke117280,83,22

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.