Quaker havre fras

Bilde av Quaker havre fras.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Quaker havre fras

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1577 kilojoule
Kcal 376.9 kalorier
Protein 13 gram
Karbo 58 gram
Sukker 9 gram
Kostfiber 15 gram
Fett 6.7 gram
Mettet fett 1.1 gram



Annonse




Fakta om Quaker havre fras.

Frokostblanding med sprø puter av fullkornshavre, rug og mais. Sunn og velsmakende frokost til hele familien.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
12.02.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kornblanding frokostkorn
Kilde til Næringsdata
Produsent
QuakerQuaker
Karakter (Snitt)
5,2 poeng satt av 5 brukere.
Besøk
10822
Spesielle egenskaper
Nøkkelhullvare





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Quaker havre fras med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Holmen crisp Jytte Crispy Teff Flakes1600382,41,6978,9
Finax sunt og gott original1450346,5541163
Nestle Cheerios multi 375gr1624388,134,39,572,5
Nestle Honey Cheerios1563373,552,86,679,2
Eldorado musli fullkornshjerter1459348,73,510,961
Axa blåbærmusli1450346,552,99,764
AXA gold musli fruit1650394,359766
Granola, hjemmelaget19434662612,740,7
Coop musli fruit1538367,584,98,567
Quaker crusli sol frokost1773423,74137,163
Rema 1000 cornflakes 750gr1644392,911,26,986
Coop Musli Crunchy Rosin1740415,86141062
Semper flakes and fibre1500358,51,96,571
Nestle Nesquick Frokostkorn, sjokoladesmak15273623,48,469,1
First price crunchy musli1862445,0114,19,266,5

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.