Sætre assorterte smørbrødkjeks

Bilde av Sætre assorterte smørbrødkjeks.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
14.07.2008
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Smørbrødkjeks salte kjeks
Produsent
SætreKims mediebank
Karakter (Snitt)
4 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
5923




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Sætre assorterte smørbrødkjeks med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Wasa Dark Chocolate1920458,8818,5959,4
Ritz Crackers Tomat og Urter2023483,49237,858
Friggs snackpack taco1850442,15157,865
Friggs maiskaker amarantfrø og urtesalt1600382,43,38,973
Ritz Breaks Original1940463,66188,465
Sætre digestive200047823765
Riskaker med salt, økologisk, Green Valley16093803878
Kjeks, Start16513905,19,475
Gangstad Havrekjeks2130509,07299,551
Friggs snackpack pizza1850442,15167,665
Rahms Krustader Mini2129508,8330,89,748,5
DrSchar Fette Croccanti1611385,021,7684
Sætre snackers kjeks salt2250537,75315,360
Sætre fiberrik solsikke1850442,15221532
Wasa fullkorn skorpa1650394,3581262

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.