Sætre bokstavkjeks

Bilde av Sætre bokstavkjeks.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Sætre bokstavkjeks

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1750 kilojoule
Kcal 418.2 kalorier
Protein 7.9 gram
Karbo 63 gram
Sukker 19 gram
Kostfiber 13 gram
Fett 12 gram
Mettet fett 1.6 gram



Annonse




Fakta om Sætre bokstavkjeks.

Med Sætre Bokstavkjeks kan barna både kose seg med kjeks, og bli kjent med bokstavene samtidig. Kan det skrives, kan det spises!
Bokstavkjeks har gledet barn gjennom flere generasjoner. De små kjeksene formet som bokstaver ble for første gang lansert i 1933.
Bokstavkjeks vil være et positivt innslag i barns oppvekst. Nettopp derfor jobber vi også for at Bokstavkjeks skal være en sunnere kjeks, som inneholder fiber, og mindre sukker og salt. Bokstavkjeks inneholder 58 % fullkorn, og er bakt med solsikkeolje.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
14.04.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Småkaker kjeks med vanilje
Kilde til Næringsdata
Produsent
SætreOrkla mediebank
Karakter (Snitt)
4,75 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
13724





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Sætre bokstavkjeks med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Karen Volf Store Franske vafler2400573,6403,552
Sætre cremekjeks sitron2050489,95214,871
Coop Xtra marie kjeks1888451,23128,675
Hennig Olsen iskjeks1715409,8866,579
Bisca Vanilla Festival Kjeks2010480,3920470
Karen Volf Vanilla shells2350561,6536456
Diplom-is iskjeks 10 pk1700406,36679
First price mariekjeks1896453,1412,87,774,4
PÃ¥gen Gifflar Vanilje1540368,0613755
Semper Kex Marie1950466,05172,575
Kjeks, søt, Mariekjeks187944612,86,674,7
Diplom-is Vaffelkjeks1700406,35,65,979
First Price Kjeks med vaniljekrem1984474,1713,76,379,4
DrSchar Wafer pocket2158515,7625,1566,6
Bisca vanille kiks1840439,7613,56,574

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.