Salatmesteren rødbetesalat

Bilde av Salatmesteren rødbetesalat.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Salatmesteren rødbetesalat

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1410 kilojoule
Kcal 337 kalorier
Protein 0.9 gram
Karbo 10 gram
Sukker 9.9 gram
Kostfiber gram
Fett 32.7 gram
Mettet fett 2.2 gram



Annonse




Fakta om Salatmesteren rødbetesalat.

SalatMestern produserer et fullsortiment av tilbehørssalater og påleggssalater.
Med nøye utvalgte råvarer produseres all våre salater med fokus på høy kvalitet og smaksopplevelse.
Blant våre tilbehørssalater finner du flere ulike potetsalater, grillsalater, waldorfsalat, rødbetsalat, coleslaw og andre sesongsalater.
I vårt rikholdige sortiment med påleggssalater finnes alt fra tradisjonelle rekesalater, italienske salater og kyllingsalater, til eksklusive og spennende nyheter med skalldyr, kylling og laks.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
13.12.2022
Hovedgruppe
Pålegg søte og påleggssalater
Undergruppe
Ferdige majonessalater
Kilde til Næringsdata
Produsent
SalatmesterenSalatmesteren
Karakter (Snitt)
5,25 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
4472





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Salatmesteren rødbetesalat med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Rødbetsalat, majonessalat, 30 % fett153237136,1110,1
Eldorado italiensk salat1361325,2733,515,4
Sildesalat, med potet3508322,912,7
Delikat Julesalat reker og egg1080258,122483
Salatmesteren Rekesalat1501358,7337,53,33,5
Delikat skagensalat1540368,063666
Delikat Kyllingsalat1600382,43954
Salatmesteren Tacosalat 180gr1508360,4134,95,46,7
Eldorado italiensk salat med kjøtt1374328,3833,32,65,2
Salatmesteren egg og rekesalat1510360,8936,66,91,5
Waldorfsalat96323322,51,65,3
Salatmesteren Kreolsk Kyllingsalat1554371,435,16,95,9
Delikat russisk rekesalat1410336,993347
Delikat eggesalat1450346,553572
Rema 1000 prima Italiensk Salat 400g1328317,393314,7

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.