Santa Maria Chicken Tikka Spice Mix

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Santa Maria Chicken Tikka Spice Mix.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Santa Maria Chicken Tikka Spice Mix

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1227 kilojoule
Kcal 293.2 kalorier
Protein 7.7 gram
Karbo 51 gram
Sukker 13 gram
Kostfiber gram
Fett 3.8 gram
Mettet fett 0.4 gram



Annonse




Fakta om Santa Maria Chicken Tikka Spice Mix.

Kryddermiks til den svært populære og tradisjonelle indiske retten chicken tikka. Smak av ingefær, koriander og sitrongress. Tilberedes med kylling eller svinekjøtt til ris eller nudler.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
16.09.2016
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
Santa mariaSanta Maria
Karakter (Snitt)
4,86 poeng satt av 7 brukere.
Besøk
6206





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Santa Maria Chicken Tikka Spice Mix med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Knorr urter dressingmix1811432,82460,54
Knorr fransk dressingmix1815433,78460,54
Rema 1000 Grillkrydder 300g813194,32,65,531
Masalamagic Nirus raita miks2326555,91401039
Old El Paso mexicana chicken tinga seasoning1168279,153,58,950
Toro wraps fajita & guacamole10902602358
Santa Maria Tandoori Chicken Spice Mix1177281,37,2937
Toro wraps italian110026041146
Hindu jegermix glass1588379,5316,117,432,8
Caj P. grillkrydder allround39794,882,14,614,4
Maarud dipmix tortilla 3 pk1290308,313,47,857
Santa Maria Garam Masala Spice Mix1481353,9514,112,830,2
Santa maria persillade661157,972,98,421,2
Santa Maria Organic Taco Spice Mix1249298,516,51043
Santa Maria Basil & Garlic1043249,272,811,238,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.