Synnøve Pestosmør

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Synnøve Pestosmør.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Synnøve Pestosmør

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2880 kilojoule
Kcal 688.3 kalorier
Protein 2 gram
Karbo 2 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 76 gram
Mettet fett gram



Annonse




Fakta om Synnøve Pestosmør.

Synnøve Pestosmør er ekte meierismør tilsatt en velsmakende krydderblanding bestående av basilikum. Synnøve Pestosmør passer utmerket til pasta og fisk, og setter en ekstra spiss på bakte poteter, kokte og grillede grønnsaker.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
19.09.2012
Hovedgruppe
Margarin smør og matolje
Undergruppe
Smør
Kilde til Næringsdata
Produsent
Synnøve FindenSynnøve Finden
Detaljgruppe
Smør
Karakter (Snitt)
2 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3423





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Synnøve Pestosmør med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Tine Setesdalsmør3014720,34810,50,5
Smør, usaltet30967538310,5
Smør, meierismør, ekstra salt, Kviteseidsmør30227358110,5
Synnøve Kryddersmør paprika2934701,22771,74,1
Synnøve Kryddersmør chorizo2973710,54781,13
Tine meierismør3051742820,50,5
Synnøve Kryddersmør umami720172,08501,76
Tine lett meierismør2126508,11570,50,5
Fjordland Bremykt 250 gr3051742820,50,5
Tine grill smør3042727,038013
Tine Meierismør 250 g beger3051742820,50,5
Rørosmeieriet Røros Smør mild3200764,88511
Synnøve Hvitløkssmør2945703,857724
Tine Ekte geitesmør3068733,258211
Kolonihagen Meierismør med havsalt2994715,568011

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.