Tamt og Vilt Elgpølse

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
17.12.2007
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Spekepølse
Produsent
Tamt og Vilt
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1897




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Tamt og Vilt Elgpølse med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gilde Vestlandsfår fra evanger1293309,0223251
Rørosrein Spell-olapølse av reinsdyr1209288,9518320,8
Grilstad reinsdyrpølse hel1773423,7435232
Grilstad rødvinspølse hel1930461,2741241
First price morrpølse1786426,8536260,7
Gilde Sognemorr 130 gr1526364,7127310
Gilde Stabburpølse skivet1791428,0437222,8
Heidrun spekepølse av geit1641392,1932,723,91,3
Grilstad salchicha godt krydret2105503,0945241,8
Grilstad Salsiccia pizzatopping2045488,7543231,8
Grilstad reinsdyrsnabb1773423,7436262
Grilstad kompis spekesnacks cabanossy2073495,4442291,6
Gilde naturlig godt sognemorr snabb1458348,4627270
Grilstad Antons original2060492,3443252
Mortadella pølse1301,2531125,3916,373,05

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.