Brødrene Ringstad Trøllkæll

Bilde av Brødrene Ringstad Trøllkæll.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Brødrene Ringstad Trøllkæll

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1896 kilojoule
Kcal 453.1 kalorier
Protein 20.4 gram
Karbo 1.5 gram
Sukker 1.5 gram
Kostfiber gram
Fett 41.1 gram
Mettet fett 14.1 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
27.11.2022
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Pølse Spekepølse
Kilde til Næringsdata
Produsent
Brødr RingstadBrødr Ringstad
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
1335





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Brødrene Ringstad Trøllkæll med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Stranda rødvin snacks 100 gr1930461,2741241
Gilde Eldhusrøykt Tiriltunga Original1276304,9623250
Galåvolden Gård galåpølse med Urter og Hvitløk1601382,6329311,2
Gilde Santa Kristina spekepølse 80 gr1757419,9236250
Grilstad svartpølse1464349,8926281
Gilde Sognemorr1526364,7127310
Spekepølse1905455,294416,30
Grøstadgris Ungarsk pølse932222,7418,112,72,8
Grilstad picante 100gr1708408,2134251,4
Nordfjord nordfjordmør1341320,4928161
Stabburpølse193446741,321,22,7
Brødrene Ringstad Måsabjønn1422339,852723,61,3
Grilstad kompis spekesnacks sicilia2071494,9642282,9
Gilde økologisk spekepølse1458348,4627270
Galåvolden Gård galåpølse med Cognac1601382,6329311,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.